استان ها

شرکت ۳۴۹ نفر در جشنواره شعر مولود کعبه

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، اولین جشنواره ملی شعر زاده کعبه با حضور دکتر هجری قمری برگزار شد. محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری موسسه امامت و مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی در پژوهشگاه آستان قدس رضوی.

منشی ویژه جشنواره ملی شعر متولد کعبه وی در این مراسم گفت: آثار ارسالی در این جشنواره توسط 6 داور در سه دوره داوری شد. 349 نفر در این جشنواره شرکت کردند و به طور میانگین دو تا سه اثر در قالب غزل، قصیده، رباعی، شعر نو و آزاد ارائه کردند.


بیشتر بخوانید:

تجلیل از برگزیدگان جشنواره ملی شعر متولد کعبه

ترویج ایمان دینی با جشنواره شعر کعبه


حجت الاسلام سید حسین محتشمی افزود: از همه استان ها و اکثر داوطلبان به ترتیب از استان های خراسان رضوی، تهران و قم اقدام به خیر کرده ایم. در این جشنواره ویژه اساتید، دانشجویان، کارکنان، دانشجویان سما و اعضای خانواده دانشگاه‌های آزاد اسلامی و عموم مردم برنامه ریزان و علاقه مندان به قالب های مختلف شعری با موضوع سیره و معارف امیرالمؤمنین (ع) بر اساس قرآن کریم و روایات اسلامی.

به گزارش آنا، با حضور محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، علی سروری، مشاور رئیس و رئیس مرکز، روابط عمومی و هماهنگی استان، جواد علمایی معاون علمی، مهندسی و کشاورزی رئیس جمهور. محسن مرادی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام مهدوی نسب، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد خراسان رضوی و جمعی از مسئولان دانشگاه و مدیران استانی برگزار شد.

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا