حوادث

جزییات ارتقاء رعایت شیوه نامه های بهداشتی در متروی تهران

رئیس سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران جزئیات اقدامات شهرداری تهران برای ارتقای رعایت رویه های بهداشتی مترو را تشریح کرد.

به گزارش نازک نارنجی، نصیری در هشتاد و پنجمین جلسه ستاد مبارزه با کرونا استان تهران با تشریح اقدامات شهرداری تهران برای ارتقای ایمنی و رعایت نکات بهداشتی در مترو تهران، گفت: جلسه اضطراری روز پنجشنبه 19 بهمن ماه برگزار شد. با آن، فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران به همراه معاونت فناوری اطلاعات مدیریت بحران شهرداری، اتصال سامانه فروش بلیت مترو به سامانه «ایران من» را پیگیری کرد و بخشی از آن قول اجرایی داد. . راه حل اجرایی برای اتصال سیستم ظرف سه روز آینده. فروش بلیت سامانه ایران من.

وی افزود: علاوه بر سامانه فروش بلیت، موضوع شارژ بلیت های کارتی را ادامه می دهیم تا شخص دیگری نتواند از این کارت ها تنها بر روی کارت های فرابورس فرد استفاده کند. در صورت تحقق این امر، زیرساخت های بسیار خوبی برای اجرای مجوزها در ستاد ملی کرونا فراهم خواهد شد.

وی ادامه می دهد: از سوی دیگر نصب فیلتر هوا در قطارهای مترو با سناریوهای مختلف به صورت فنی پیگیری می شود. وضعیت تهویه قطارهای قدیمی که امکان بازکردن پنجره ها وجود داشت با بازکردن چندین پنجره در هر واگن ایجاد می شد. همچنین راه های خروجی زیر صندلی واگن های قطار باز شد و تمامی سیستم های تهویه مطبوع قطارها در حال کار بودند که شاهد پیشرفت خوبی در این زمینه بودیم.

وی تاکید کرد: از 27 بهمن ماه بازدید میدانی از داخل ایستگاه ها و داخل قطارها با هفت تیم اجرایی در دو شیفت انجام شده است. در سه روز اول ماسک به صورت رایگان توزیع شد، اما در حال حاضر تولید آن متوقف شده است، اما ماسک در ایستگاه های مترو به فروش می رسد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا