ورزشی

تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز محکوم به پیروزی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، علی اصغر کلانتری پنجشنبه شب در نشست خبری پیش از بازی فجر و صنعت نفت آبادان اظهار داشت: از اصحاب رسانه استان فارس بابت حمایت های ویژه از این عزیزان تشکر ویژه دارم. موفقیت در دهه فجر

وی افزود: دوستی دیرینه ای بین ورزشکاران فارس و آبادانی وجود داشته و خاطرات بسیار خوبی بین ورزشکاران فارس و آبادانی وجود دارد.

وی ادامه می دهد: نفت آبادان مشکلات زیادی دارد اما علیرضا منصوریان توانسته تیم را مدیریت کند و موقعیت خوبی برای تیم ایجاد کند.

کلانتری یادآور شد: ما در مورد پیروزی قضاوت شدیم و این برد صدق می کند و با توجه به بازیکنان جذب شده امیدواریم تیم فجر نتایج خوبی کسب کند، در حالی که در بازی گذشته تیم ما به همین شکل نبود، اما این مشکلات برطرف شده است. “

وی افزود: تیم فجر تیم بسیار خوبی است و با حمایت از تیم فجر می توان جامعه ورزش استان را خوشحال کرد ضمن اینکه پورغلامی به تیم مدیریتی اضافه شد و فجر از نظر مدیریت فنی تقویت شد. گروه.”

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز ادامه داد: با توجه به تمرینات انجام شده فجر به دنبال یک بازی هجومی است و تلاش می کند یک بازی با موقعیت های گل زیاد داشته باشد.

وی افزود: با توجه به منابع مالی که در اختیار تیم فجر بود، برای جذب بازیکن تلاش کردیم و سعی کردیم بهترین گزینه لیگ را برای فجر جذب کنیم.

دکمه بازگشت به بالا