اجتماعی

گردشگری سلامت در گلستان فعال شود/ تبدیل دانشگاه علوم پزشکی گلستان به دانشگاه نسل سوم

نازک نارنجی/ گلستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان بر لزوم فعال سازی گردشگری سلامت در گلستان تاکید کرد و گفت: استان گلستان به دلیل بوم شناسی خاص در حوزه گردشگری سلامت از شرایط مطلوبی برخوردار است.

سعید گل فیروزی عصر آموز در مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان اظهار داشت: رصد اسناد بالادستی از نظر نیروی انسانی، منابع مالی و تجهیزات در بخش های مختلف استان گلستان نیز در دستور کار ما قرار دارد. همانطور که در حفظ است. کرامت مردم را در اولویت قرار می دهیم زیرا دریافت خدمات و حفظ کرامت اساتید و کارکنان، تامین بودجه و رفع کمبودهای مالی را در اولویت قرار می دهیم.

وی یکی از اهدافم را راه اندازی دانشگاه نسل سوم در دانشگاه علوم پزشکی گلستان عنوان کرد و افزود: در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان قدم های خوبی برداشته شده است اما باید به سمت اهداف پیش برویم. دانشگاه نسل سوم.»

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با بیان اینکه متاسفانه مقالات ما بر اساس نیازهای ما نیست، بر لزوم حمایت از پژوهشگران جوان تاکید کرد و یادآور شد: منابع باید بر روی پروژه های دانش محور متمرکز شود که این امر بسیار مهم و تجاری است. مسیر. .تحقیق در نظر گرفته شده.

گل فیروزی به فعال شدن گردشگری سلامت در گلستان اشاره کرد و گفت: استان گلستان به دلیل شرایط اکولوژیکی خاص از شرایط بسیار خوبی در زمینه گردشگری سلامت برخوردار است اما از نظر زیرساختی نیازمند کار اضافی است و باید در حوزه های مختلف برنامه ریزی شود. گردشگری سلامت. اقدامات مختلفی باید انجام شود که اجرای آن نیازمند حمایت مسئولان است.

وی با بیان اینکه توانمندسازی اعضای هیات علمی باید ساختارمند و اخلاق پزشکی و حرفه ای مورد تاکید قرار گیرد، خاطرنشان کرد: توسعه واحدهای آموزشی در شرق و مرکز استان گلستان از برنامه های ما است و همچنین متناسب با جمعیت است. سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب، فعال سازی مرکز ناباروری نهال در دستور کار ماست.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان بر تکمیل پروژه های تاسیس شده دانشگاه علوم پزشکی گلستان تاکید کرد و افزود: رفع آنژیوگرافی گنبدکاووس و گرگان و تامین نیروی انسانی این دو مرکز و راه اندازی آنژیوگرافی در امیرالمؤمنین(ع) بیمارستان کردکوی از جمله برنامه های آتو.

گل فیروزی با بیان اینکه استان گلستان به نوعی کانون بیماری های بدخیم است، گفت: بنابراین باید یگان های ویژه و تجهیزات لازم در استان گلستان فعال شود و این خدمات برای گلستان های داخل شهرستان ارائه شود.

من باید بگویم؛ در مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان که با حضور معاون تحقیقات و فناوری وزیر علوم برگزار شد، از زحمات «عبدالرضا فاضل» رئیس اسبق دانشگاه علوم پزشکی گلستان و «سعید گل» برگزار شد. فیروزی به عنوان رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی گلستان معرفی شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا