فرهنگ و هنر

گله های همراه با تشکر اصغر سمسارزاده

اصغر سمسارزاده، هنرمند سابق صدا و سیما که سال ها در رادیو و برنامه قدیمی صبح جمعه کار کرده است، در برنامه رادیویی از بدبختی گذشته می گوید و از وضعیت زندگی مردم گلایه می کند.

سمسارزاده همچنین در گفت وگو با نازک نارنجی از حضور خود در سه سری بازی در حال برگزاری خبر داد و در این باره گفت: ممنونم که بعد از 40 سال به ما اجازه کار دادند. من از کسانی که مرا دعوت به کار کردند ممنونم اما باز هم از کسانی که در گذشته اجازه کار به من ندادند گله دارم.

آقای جبلی رادیو گوش کن

وی که سال ها در رادیو کار کرده است در «صبح جمعه با شما» از وضعیت دستمزد و معیشتی هنرمندان گلایه کرد و در این باره گفت: رادیو برای همه هنرمندانی که با «جمعه صبح بودند» خوب نیست. با تو”. است. برای آقا پیام گذاشتم جبلی برای گوش دادن به رادیو. با حقوقی که می دادند حتی چهار سیب زمینی هم نمی شد خرید! البته من می گویم چهار سیب زمینی نمونه است. منظورم اصول اولیه است. البته من از بچه های «صبح جمعه با شما» گلایه ای ندارم و از دستمزد دیگران در رادیو اطلاعی ندارم. ما 10 ساعت در ماه تولید می کنیم و برخی فقط از طریق رادیو پخش می شوند، حقوقی که حتی هزینه کرایه ماشین را نیز پوشش نمی دهد. می تواند درجه بندی کند و برخی می توانند پول بهتری دریافت کنند، اما این نیز خوب نیست. من حاضرم بیایم و حقوقمان را اعلام کنم.

مشکلات بیمه سینمای خانگی

وی سپس یادآور می شود: من سال ها پیش بیمه سینمای خانگی داشتم و بیمه ام از زمان آقای دکتر پرداخت شده است. داوود رشیدی. من از شاگردان ایشان بودم. زمانی که او در سینما بود بیمه پرداختیم. وقتی رفت هر ماه بیمه ما را پرداخت کرد و ما 30 سال بیمه دادیم، اما الان می گویند 20 سال شما پرداخت کردید و این یکی از مشکلات ماست که نمی دانیم به کجا خواهیم رفت. .buhat.

بازی در سریال کمدی تلویزیونی

سمسارزاده در ادامه درباره فعالیت های امروز خود می گوید: علاوه بر برنامه «صبح جمعه» که 10 ساعت در ماه آن را اجرا می کنیم و پخش هفتگی و منظم خودمان را داریم، این روزها قرارداد بسیاری از سریال های نمایشی را امضا کرده ام و هستم. اکنون ..

این بازیگر از حضور خود در یک سریال طنز برای پخش در ایام نوروز خبر داد و در تشریح جزئیات آن گفت: طبق اطلاعاتی که دارم این سریال «کوچه پس کوچه» به کارگردانی قاسم عرب و تهیه کنندگی آقای قاسم عرب نام دارد. سردابی در هفت مرحله. برای شبکه دو سیما در ایام نوروز. این یک کمدی است که کاملاً به روزهای عید می پردازد. البته ساخت آن به تازگی به پایان رسیده و در مرحله تدوین است.

همکاری با “شبکه زنان مخفی”

سمسارزاده در ادامه از حضور خود در سریال «شبکه راز زنان» به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی و کارگردانی افشین هاشمی خبر داد و در این باره گفت: بازیگران بزرگی در این سریال حضور دارند و این روزها مشغول تصویربرداری است.

این بازیگر سالخورده به موضوع این سریال که از سال 1321 آغاز شد پرداخت و گفت: برای اولین بار در سریالی با فیلمنامه بسیار جذاب بازی کردم و به آن علاقه داشتم. این روزها مشغول کار و بازی در نقش شخصیتی به نام «علی قلی خان» هستم. این یک چیز جدی است، اما من فکر می کنم برخی از صحنه ها غم انگیز هستند. تلاش زیادی می خواهد و من بسیار خوشحالم که در این پروژه هستم.

با پژمان جمشیدی در سریالی ایفای نقش می کند

در نهایت سمسارزاده از حضور خود در سریال «آنتن» به تهیه کنندگی ابراهیم عامریان و به تازگی عقد قرارداد خبر داد و درباره جزئیات این سریال که در شبکه نمایش خانگی تولید می شود، توضیح داد: پژمان جمشیدی نیز در این سریال به ایفای نقش پرداخته است. . این سریال این روزها در حال ساخت است و به زودی جلوی دوربین خواهم رفت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا