ورزشی

برتری دلچسب پرسپولیس مقابل نساجی/ شاگردان یحیی ناکامی در سوپرجام را فراموش کردند

به گزارش نازک نارنجی؛ تیم های فوتبال پارچه مازندران و پرسپولیس تهران از ساعت 17:10 در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد آنها زمانی به مصاف هم رفتند که دو تیم در هفته هفدهم به مصاف هم رفتند لیگ برتر این بازی با نتیجه 3 بر 1 به نفع پرسپولیس مقابل شاگردان خاتمه یافت یحیی گل محمدی شکست سوپرجام را فراموش کنید.

شروع این دیدار با هجوم پرسپولیسی ها همراه بود. شاگردان گل محمدی با طراحی و حمله و ارسال وحید امیری در دقایق ابتدایی موقعیت بسیار خوبی را برای کمال کامیابی نیا ایجاد کردند تا این بازیکن با ضربه سر صحیح در دقیقه دوم گل اول تیمش را به ثمر برساند. 7 دقیقه بعد از این صحنه، پرسپولیس دوباره دروازه نساجی را مجبور کرد و این بار با پاس احسان پهلوان، وحید امیری با علیرضا حقیقی درون محوطه جریمه نساجی تک به تک شد و توانست گل دوم پرسپولیس را به ثمر برساند. دقیقه 9 با ضربه پای چپ میزبان کند. در دقیقه 16 شاگردان الهامی در یک قدمی سمت چپ به گل رسیدند. رضا جعفری پس از خروج از حامد لک وارد محوطه جریمه پرسپولیس شد و توپ را برای کریم اسلامی ارسال کرد و این بازیکن اولین گل پارچه ای را وارد دروازه پرسپولیس کرد. در دقیقه 31 رضا جعفری در داخل محوطه جریمه پرسپولیس به توپ رسید و در حالی که فرصت خوبی برای شوتزنی داشت توپش راهی به دروازه نیافت. در دقیقه 45 مهدی عبدی فرصت بسیار خوبی داشت تا روی پارچه دروازه را باز کند اما ضربه پای راست او به تیر افقی دروازه برخورد کرد و تا پایان نیمه اول به گل تبدیل نشد.

81

نیمه دوم با تغییر تاکتیک پارچه ای برای پرداخت نتیجه همراه بود تا فرزاد زمهران به جای امیرحسین جانمالکی وارد زمین شود. اما شاگردان یوحنا گل سرخ آنها همچنین عقب نشینی نکردند تا هر دو تیم بتوانند با ارائه یک مسابقه فیزیکی، فرصتی برای خطاهای فردی ایجاد کنند. روندی که نساجی را مجبور می‌کند در بیشتر بازی‌ها مرکز بال‌ها را بچرخاند و با تکیه بر اشتباهات حامد لک دروازه را ترک کند. اتفاقی که افتاد این بود که بی تفاوتی کریم اسلامی باعث شد این تیم نتواند گل تساوی را به ثمر برساند. بازی فوروارد نساجی در دقیقه 62 با پاس عمقی جعفری به کریم اسلامی همراه بود تا برای دومین بار دروازه لک باز شود اما با تصمیم کمک داور آفساید اعلام شد. نمایش فیزیک بدنی هر دو تیم باعث شد تا پاسگاه هافبک نساجی در دقیقه 78 با تکل پای پاکدل کارت زرد دوم را دریافت کند و تیم 10 نفره نساجی هم همین کار را انجام دهد. با این حال شاگردان الهامی دست از حمله برنداشتند تا اینکه دروازه لک در دقایق پایانی با حملات متوالی تهدید شد، اما هیچ کدام از آنها به هدف تبدیل نشدند تا اینکه پرسپولیس در ضدحمله به ثمر رسید و حامد شیری کاپیتان پارچه ای با یک ضربه تمیز گل سوم را به ثمر رساند. قلب. شلیک کرد. کسب و رسیدن به 3 امتیاز ارزشمند. قرمزها سرمایه، پایتخت آنها با آن برد 38 امتیاز سایه به سایه به دست آوردند استقلال رو میزه. نساجی نیز با حفظ 21 امتیاز در رتبه دهم قرار گرفت جدول جای خوبی داشته باشی

داور: سیدرضا مهدوی

ترکیب پارچه مازندران: علیرضا حقیقی، سعید غلامعلی بیگی، امیرمهدی جانملکی، رضا جعفری (73- متین کریم زاده)، ایوب کلانتری، کریم اسلامی، حامد شیری، مرتضی منصوری، مهرداد عبدی (18- حسن نجفی)، مسعود شجاعی (۷۳- علیرضا منظمی) و اکبر صادقی

مربی: الهام آرام

ترکیب پرسپولیس تهران: حامد لک، فرشاد فرجی، علی نعمتی، وحدت حنان اف، سعید آقایی، منوچهر صفروف، کمال کامیابی نیا (5+90- رضا اسدی)، میلاد سرلک (86- محمد شریفی)، احسان پهلوان (86- علی شجاعی)، وحید امیری. (5 + 90- مهدی مهدیخانی) و مهدی عبدی (75- حامد پاکدل)

سرمربی: یحیی گل محمدی

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا