ورزشی

شاکی پرسپولیس: فدراسیون فوتبال کار قانونی را انجام ندهد به فیفا و AFC شکایت می‌کنم

میثاق معمارزاده در خصوص درخواست خود از باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: طبق روال قانونی فدراسیون فوتبال، باشگاه پرسپولیس باید طلب من را که مربوط به 12 سال قبل است، پرداخت کند. هر کدام از مدیران عاملی که در این مدت به باشگاه آمدند، پرداخت من را به تاخیر انداختند. 10 سال به باشگاه پرسپولیس رفتم اما یک روز گفتند توافق می کنیم. وقتی برای اطلاع از این موضوع به ساختمان پرسپولیس رفتم، ترکاشوند، معاون سابق باشگاه با بی ادبی به من گفت هر کاری می خواهی بکن و از پرسپولیس شکایت کن. آن روز مجبور شدیم از باشگاه شکایت کنیم.

* نیازم به پرسپولیس 28 بار کاهش یافته است

وی ادامه داد: حتی بازیکنی که الان بازی نمی کند یا خارجی نیست حق جدایی ندارد، هواداران پرسپولیس باهوش هستند و من افرادی را نمی شناسم که به این دلیل به من توهین کنند. طلب دارد دلیل نمی شود من الان بازی نکنم یا خارجی نباشم نه اینکه پولم را بگیرم بلکه یک بازیکن خارجی چندین برابر حقوقش را بگیرد. درخواست من برای 89-90 برابر این است که دلار ایران یک دلار است. هزار تومان. الان دلار نسبت به آن زمان 28 برابر شده است. یعنی مقدار پولی که من برای آن کار می کنم 28 برابر شده است.

* قرارداد من با پرسپولیس سفید است اما اربابان پولی را که در قرارداد نوشته بودند پرداخت نکردند

دروازه بان سابق پرسپولیس می گوید: از آنجایی که طرفدار پرسپولیس هستم در دوران حبیب کاشانی با این باشگاه قرارداد سفید بستم و خود باشگاه کمتر از حقوق قراردادم نوشت اما الان مبلغی را پرداخت نمی کند. در آن زمان یک میلیارد و دویست میلیون تومان از باشگاه دیگری پیشنهاد داشتم. همین آقایانی که در مورد درخواست من صحبت کردند حاضر بودند خانه و ماشینشان را به قیمت 90 به من بفروشند؟ آیا مدیر، مربی، بازیکن و مدیر تیم فعلی مجانی کار می کند و بازیکن قدیمی پرسپولیس پولی ندارد؟

* از فیفا و AFC گلایه دارم که فدراسیون فوتبال کار قانونی انجام نمی دهد

معمارزاده تصریح کرد: چند بازیکن پرسپولیس در جریان بازی رباط صلیبی پاره کردند؟ در جریان بازی برای این تیم، رباطم پاره شد، شکمم پاره شد، کتفم شکست، اما حرفی نزدم. الان هم باشگاه باید به من پول بدهد اما می خواهند با راه اندازی جو و صف بندی چند کانال هواداری فضا را پر کنند که این موضوع برای من مطرح نیست. من از طریق فدراسیون فوتبال درخواست دادم و الان فدراسیون موظف است به صورت قانونی کار را انجام دهد. در غیر این صورت به AFC و فیفا نامه می نویسم. باید آبرو داشت و آبروی من برای حفظ مقامم لعنت نمی شود. این زشته

*وزیر سابق ورزش کارهای غیرقانونی انجام داده است

وی گفت: پنجره نقل و انتقالات را در پرسپولیس نبستم. افراد زیادی از این باشگاه شکایت کرده اند و شکایت آنها باید حل شود. با دخالت وزیر قبلی ورزش، پنجره دو باشگاه علیرغم بدهی به روی افراد مختلف باز شد و غیرقانونی بود. من نمی دانم حمید سجادی به عنوان یک مرد ورزش در سمت وزیر ورزش چه می کند؟

* مبلغی که من می خواهم در مقابل نیاز به یک خارجی که حتی در حد دروازه بان پنجم پرسپولیس هم نیست، مسخره است.

دروازه بان سابق پرسپولیس درباره اینکه آیا از زمان حضور رضا درویش در این باشگاه برای قبول درخواستش با او صحبت کرده است یا خیر، گفت: برای من جالب است که این آقایان ما را ندیده اند. آنها به چیزهای دیگری فکر می کنند و به پرداخت پول به افرادی مانند من اهمیتی نمی دهند. آیا حاضر نیستند جلسه ای بگذارند تا ببینند درد و مشکلات ما چیست؟ این روش برای مدیریت مناسب نیست. مبلغی که من می خواهم برای پول بازیکنان امروزی مضحک است، اما در آن زمان مبلغ خوبی است. خارجی که حتی در حد دروازه بان پنجم پرسپولیس هم نیست برای نیمکت نشینی سالی 400 هزار یورو دستمزد می گیرد. حالا که شاکی است باید یک میلیون یورو بگیرد.

* به من گفتند پنجره پرسپولیس بسته است اما من دقیقاً از آن اطلاعی نداشتم

معمارزاده افزود: اگر می خواستم پنجره پرسپولیس را ببندم، 10 سال پیش این موضوع را ادامه می دادم، اما کمیته تعیین وضعیت باید در خصوص شکایت طلبکاران این باشگاه مراحل قانونی را طی می کرد. هنوز نمی دانم پنجره باز است یا بسته. به من گفتند پنجره پرسپولیس بسته است اما فردا باز یا بسته به مسائل دیگری بستگی دارد.

بیشتر بخوانید:

واکنش عصبانی بازیکن عصبانی به اقدام گل محمدی / عکس

253 251

دکمه بازگشت به بالا