عمومی

طنین الله اکبر در استان سمنان به آسمان رسید/ تجدید بیعت باانقلاب – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مردم در سراسر استان پهناور سمنان در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ارزش های انقلاب اسلامی و ۳ هزار شهید استان بیعت کردند.

مردم استان سمنان نیز در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، یاد و خاطره 33 شهید مبارزات انقلابی این استان را گرامی می دارند.

مردم استان سمنان از شرقلول نواحی و روستاهای ضلع غربی آنها بار دیگر در شب پیروزی انقلاب اسلامی نوای الله اکبر را سرودند تا نشان دهند همچنان همان مردمی هستند که به امام خود وعده و وعید و یاری داده بودند.

مردم با الهام از دوستداران انقلاب و یأس دشمنان با نمایش صحنه به اقشار مختلف جامعه و فردا با حضور در مسیرهای تعیین شده با خودرو، رصد به راهپیمایی باشکوه 22 بهمن خواهند پیوست. مسائل بهداشتی و پروتکل های مقابله با کرونا

امشب منطقه استان سمنان بوی پیروزی انقلاب می دهد و بار دیگر دلسوزی نظام از این حضور الهام بخش داغ می شود.

شهرداری های سراسر استان سمنان نیز از ساعت 21 شروع به روشنایی میادین اصلی شهر کردند تا انقلاب را جشن بگیرند و رنگ و بوی تازه ای به آن ببخشند. مردم نیز خانه ها، خیابان ها و خودروهای خود را با رنگ پرچم ایران اسلامی و تصاویر شهدا را تزئین می کنند. امام و شهدا بر دیوارهای شهر.تا اینکه استان به رنگ خاطرات مبارزات انقلابی درآید.

دکمه بازگشت به بالا