ورزشی

جکی چان مشعل المپیک زمستانی را حمل کرد

به گزارش شفاف و به نقل از رویترز، حمل مشعل المپیک از روز پنجشنبه بر فراز دیوار چین آغاز شد و جکی چان، بازیگر هنگ کنگی و دارنده مدال المپیک چین، یکی از کسانی بود که به نوبت مشعل را در مسیر حمل کرد. به سه خورشید کاهش یافت.

ما لانگ و وو جینگیو دارندگان مدال طلای جدول المپیک، دو دارنده مدال طلای المپیک در تکواندو، یکی از حاملان مشعل قرمز و نقره ای در امتداد بخش بادالینگ دیوار بزرگ بودند، جایی که دمای هوا در صبح پنجشنبه ۱۱ درجه زیر صفر درجه بود. درجه سانتیگراد

چان، ستاره اکشن و کمدی 67 ساله هنگ کنگی که به دلیل حمایتش از دولت پکن شناخته می شود، در یک بیانیه مطبوعاتی رسمی با نام چینی خود چن گانگ شنگ معرفی شد.

چان پس از دویدن به دیوار به خبرنگاران گفت: «ساعت 4 صبح از خواب بیدار شدم، این چهارمین المپیک من است. خیلی خوشحال شدم من هم سردم است.

بادالینگ، بخشی از دیواری که بیشتر گردشگران از آن بازدید می کنند، در 70 کیلومتری شمال غربی منطقه یانکینگ مرکزی پکن، نزدیک به پیست های اسکی المپیک و آلپاین قرار دارد.

سپس مشعل به هبی، جایی که بیشتر مسابقات برفی المپیک در آنجا برگزار می شود، برده می شود. مشعل در مراسم افتتاحیه روز جمعه تحویل داده می شود.

دکمه بازگشت به بالا