ورزشی

تحولات بزرگ اجتماعی و سیاسی در ایران با پیشتازی زنان شکل گرفته استکلهر: تحولات بزرگ اجتماعی و سیاسی در ایران با رهبری زنان شکل گرفت

سینا کلهر موفقیت بزرگ ورزش بانوان در ایران اسلامی را الگو خواند و تصریح کرد: چه چیزی باعث شده که ورزش بانوان در ایران باعث شود که بانوان مسلمان کشورهای دیگر با الگوبرداری از ورزش بانوان به حضور خود در بازی ها ادامه دهند. ” یک رویداد بزرگ


به گزارش نازک نارنجی؛ کلهر در نشست بررسی راهبردها و سیاست های توسعه ورزش بانوان بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامیاهمیت نقش آفرینی زن او در تحول عظیم جامعه مهم و مشخص دانست: همه جا تحول بزرگ اجتماعی و سیاسی در ایران از جمله میوه نشستن انقلاب دوران شکوهمند اسلام رخ داد، حضور و رهبری زنان به قدری مشهود بود که نشان دهنده این واقعیت بود که زنان در تحولات مختلف نقش مهمی داشتند.

معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان وی گفت: یکی از شعارهای انقلاب اسلامی پرداختن به غفلت تاریخی تحمیل شده به زنان است و بدون شک توانمندسازی زنان یک اتفاق مهم تعالی است. انجمن Ang.

کلهر، یک دستاورد بزرگ در ورزش بانوان ایران اسلامی وی آن را الگو خواند و تصریح کرد: در ورزش بانوان ایرانی چه شده است مسلمان کشورهای دیگر باید با مدلینگ حضور خود را در ورزش حفظ کنند و این الگوسازی در ورزش بانوان اتفاق خوبی است.

انتهای پیام//

بیشتر بخوانید:

پول در

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا