عمومی

«لیله الرغائب» به وادی رحمت تبریز نیایید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، فرخ جلالی ضمن ابراز نگرانی از روند رو به رشد تدارکات Omicron وی در سطح جامعه گفت: اگرچه این سازمان تلاش خواهد کرد تا در روزهای پنجشنبه و جمعه با همکاری نهادهای مختلف خدمات لازم را به مراجعین ارائه کند، اما امیدواریم شهروندان تبریزی امروز نیز مانند دو سال گذشته بتوانند خدمات لازم را به مراجعین ارائه دهند. ، در حرم خواهد بود.” های از سطح شهر دوری کنید.

وی به عدم نگهداری اشاره کرد تشریفات عزاداری و سوگواری آن مرحوم طی دو سال گذشته ادامه داشته است: پیش بینی می شود امسال تعداد زائران حرم باشد. های سطح شهر نسبت به سال های گذشته بالاتر است، اما وضعیت بدتر می شود Omicron باعث نگرانی جدی می شود.

جلالی از دفن حدود 35 هزار نفر در وادی رحمت طی دو سال گذشته خبر داد و گفت: اگر خانواده های جان باختگان در این مجموعه بودند با ازدحام و ترافیک بی رویه در بزرگراه کسایی به دره مواجه می شدند. at Mercy مسدود خواهد شد.”

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز همچنین به احتمال بارش برف در روزهای پایانی هفته جاری اشاره کرد و از شهروندان خواست تا حد امکان از حضور در وادی رحمت خودداری کنند و سفر به قبرستان ها را به روزهای دیگر موکول کنند.

وی همچنین از حضور تیم های امدادی از جمله آتش نشانی و اورژانس در روزهای پنجشنبه و جمعه در وادی رحمت خبر داد و گفت: گشت های نامحسوس پلیس امنیت و سهولت عبور و مرور را نیز رصد خواهند کرد.

جلالی از ارائه خدمات به شرکت اتوبوسرانی در یوم الراب محدود شناخته شده و مشخص شده: شهروندان گرامی در صورت حضور در خودروهای شخصی هنگام استفاده از پارکینگ بزرگ وادی رحمت، دور از پارک دوبله و پله های ترافیکی. زا خویشتن داری – خودداری – پرهیز.

وی ضمن تاکید بر امتناع از پرداخت پول به متکدیان حرفه ای از راه اندازی نمایندگی دائمی بنیاد خیریه مستضعفان در وادی رحمت خبر داد و گفت: لطفا با عوامل سازمان آرامستان تماس حاصل فرمایید. های شهرداری تبریز نیاز به همکاری معمول دارد.

دکمه بازگشت به بالا