اجتماعی

مدارس ابتدایی در استان تهران به مدت یک هفته غیرحضوری شد

استاندار و رئیس ستاد مدیریت و کنترل بیماری کرون استان تهران از تعطیلی یک هفته ای مدارس ابتدایی و تعطیلی یک هفته مهدهای کودک در استان خبر داد.

به گزارش نازک نارنجی، محسن منصوری استاندار و رئیس ستاد مدیریت و کنترل بیماری کرون استان تهران از غیبت یک هفته ای مدارس ابتدایی و تعطیلی یک هفته ای مهدکودک ها در استان خبر داد.

وی افزود: امروز مدیریت این بیماری در استان و شهرداری تهران کنترل شده و تصمیم بر تعطیلی یک هفته ای مهدکودک ها و حذف مدارس ابتدایی برای انجام اقدامات پیشگیرانه برای کنترل و مدیریت بیماری گرفته شد.

استاندار تهران ادامه داد: بر این اساس تمامی مقاطع تحصیلی اصلی استان تهران از چهارشنبه 13 بهمن ماه به مدت یک هفته غیبت می کنند.

وی ادامه داد: همچنین تمامی مهدهای کودک استان تهران از 13 بهمن ماه به مدت یک هفته تعطیل است.

منصوری ادامه داد: بدیهی است در صورت تشدید و شیوع بیماری عروق ویروس کرونا، ممنوعیت های جدیدی در استان تهران اعمال و در مراحل بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، رئیس اداره مدیریت و کنترل کرونا استان تهران در نهایت از شهروندان استان خواست تا در نوبت سوم واکسن، پروتکل های بهداشتی مانند استفاده از ماسک، فاصله اجتماعی و تزریق را رعایت کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا