استان ها

ایجاد امکان اسکان موقت بی‌پناهان در مرودشت

نازک نارنجی/ فارس با توجه به سرمای فصل زمستان و احتمال تهدید زندگی بی خانمان ها و معتادان متجاهر و همچنین پیشگیری از وقوع جرم، دادستان عمومی و انقلاب مرودشت با همکاری شهرداری مرودشت دستور ایجاد محل اسکان موقت را صادر کرد. .

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مرودشت گفت: با هماهنگی و تعامل و همکاری برخی دستگاه ها و نهادهای اجرایی مسئول، معتادان متجاهر به جامعه نیز می توانند با ارائه خدمات درمانی به این اداره به نفع و شهرداری مرودشت مراجعه کنند. هزینه ها درمان خود را در یک کمپ آزاد که برای این منظور آماده شده است بگذرانند.

به گزارش نازک نارنجی به نقل از دادگستری فارس، قاضی محمد زارع در ادامه هدف اصلی از راه اندازی این کمپ را تامین جامعه سالم و حمایت از اقشار آسیب پذیر و معتادان برای بازگشت به جامعه عنوان کرد.

وی گفت: برای پیشگیری از وقوع جرم، راه اندازی کمپ ترک اعتیاد یکی از موثرترین و مهم ترین راهکارها برای سلامت افراد جامعه است و مانند سلامت روحی و جسمی افراد در یک جامعه ایمنی و رشد و امنیت جامعه است. “

زارع افزود: اعتیاد و آثار جسمی، روحی، روانی و اجتماعی آن به عنوان یکی از جدی ترین معضلات زندگی اجتماعی و تهدیدی برای سلامت جامعه موجب ناامنی و تضعیف بنیان جامعه می شود.

زارع با بیان اینکه سند اصلاحات قوه قضائیه برای مردم جذاب است، گفت: شهر مرودشت تمام شده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مرودشت خاطرنشان کرد: علاوه بر این دستگاه هایی که مشارکت و حمایت خیریه های استان فارس را مدیریت می کنند در ارائه خدمات درمانی به معتادان نیز موثر بوده اند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا