استان ها

مشکلات زیرساختی ناحیه مهرگان در صورت صدور مصوبه شهر شدن، حل می شود.

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی از قزوین؛ برنامه حضور هفتگی نمایندگان تازه و مؤثر را حفظ کنید مجلس چهارشنبه شب لطف الله سیاهکلی نماینده قزوین، البرز و آبیک در یکی از مساجد این شهر و استماع مطالبات و مطالبات مردم مجلس اسلام، با غفوری فرماندار البرز، حجت الاسلام آقاحسینی ائمه محمدیه، حق لطفی، مدیر کل جاده ها و حمل و نقل مسیر هاشمی مدیرکل راه و شهرسازی، گروسی مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی، قندی بخشدار محمدیه نماینده سازمان ثبت احوال و شهردار و اعضا شورای شهر محمدیه با حضور مسجد امیرالمومنین ناحیه شهری مهرگان پس از شنیدن درخواست های شهروندان برای رفع آنها پیگیر شد.

لطف الله سیاهکلی در این نشست اظهار داشت: بزرگترین سایت خانه در آنلاین در شهرستان مهرگان اجرا شد و مشکلات امروز آن مربوط به گذشته است اما همه ما وظیفه داریم برای رفع آنها تلاش کنیم.

2121

وی گفت: اگرچه تاکنون اقدامات مهمی در این منطقه شهری انجام شده است اما به دلیل تعداد زیاد. مشکلات همچنان نیازمند حمایت مدیران هستیم تا مزایای بیشتری را برای ساکنین محترم آن فراهم کنیم.

جداسازی کنتورهای مشترک آب، برق و گاز باید رعایت شود

نمایندگان قزوین، البرز و آبیک مجلس مشخص شده: از مدیرکل راه و شهرسازی امیدوارم مدارک رسمی ارائه کنم خانه آنلاین و مدیرکل تعاون نیز باید نسبت به ساماندهی وضعیت تعاونی ها و رفع نواقص فنی واحدها اقدام کنند.

سیاهکلی یادآور شد: تامین مالی زیرساختی از منابع مالی شهرداری محمدیه نمی تواند و باید به مسئولان استان کمک کنیم تا بتوانیم نیازهای مردم را برطرف کنیم.

وی گفت: یک قطعه زمین به ارزش حدود 100 میلیارد تومان توسط راه و شهرسازی بر شهرداری محمدیه باید برای پرداخت هزینه زیرساخت تحویل می شد.

سیاهکلی افزود: باید درست باشد و حقوق باید مردم و حتی پیمانکاران تامین شود، اما اکنون بزرگی مشکلات و هزینه سنگین باعث شده است که همچنان به کمبودهای این شهرک نگاه کنیم و مردم و دولت و سایر پیمانکاران ضرر کردند.

hulagway_2022_1_26-21_32_7_128_eQr

وی گفت: قطعا دولت متولی حل مشکلات است و ما وظیفه داریم تمام تعهداتی را که در قبال مدیران سابق و یا سهل انگاری آنها داده شده است تا بتوانیم زندگی آرام را برای شهروندان بپردازیم.

نمایندگان قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی وی گفت: اگر بین مردم و افراد و پیمانکاران اختلافی پیش بیاید باید از طریق قوه قضائیه اقدام شود اما اگر شما مردم از دستگاه های اجرایی شکایت دارید ما نمایندگان پیگیری می کنیم و به نتیجه می رسیم. نتیجه.

سیاهکلی پیشنهاد کرد: نمایندگانی با اداره راه و شهرسازی و کار و تعاون که مسئولیت پیگیری شکایات و درخواست های مالکان خانه را برعهده دارد، پلمپ شوند و موضوع را برای اطلاع از تکلیف و تعقیب پیگیری کنند تا حقوق صاحبان خانه ها احقاق شود. مردم تجاوز نمی کنند

وی بیان کرد: امیدواریم تا یک ماه آینده وضعیت مشکلات مسکن آنلاین مرتفع شود و از فروردین ماه جاری کانال کشی کانال در شهرداری محمدیه آغاز شود.

سیاهکلی یادآور شد: خوشبختانه بحث شهرنشینی در بخشداری مهرگان در شورای عالی مطرح شد معماری و برنامه ریزی شهری وزارت در نظر گرفته می شود در صورت تصویب بسیاری از مشکلات این منطقه برطرف شود.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایجاد درمانگاه توسط امنیت اجتماعی یا دانشگاه علوم پزشکی نیاز دارد جهان دقیقا همانطور که انتظار می رود.

3131

هزینه جابجایی ایستگاه عوارض توسط شهرداری تامین می شود

سیاهکلی همچنین درباره لزوم جابجایی ایستگاه عوارضی خارج از شهرک محمدیه گفت: در صورت عدم وجود دلیل. مسیر دسترسی مردم محمدیه و مهرگان باید با بزرگراه تردد کنند. چرا باید روزانه چندین بار عوارض بپردازند؟

وی افزود: طی سالیان متمادی مردم ساکن در محمدیه و مهرگان مورد آزار و اذیت رانندگان قرار گرفته اند. تاکسی و سایر شهروندان نیز با مشکل مواجه شدند و متاسفانه انتقال ایستگاه به چند کیلومتری خارج از ورودی شهر سالها طول کشید و هیچکس پاسخگو نبود.

سیاهکلی گفت: با وجود محدودیت های مالی با هماهنگی شهرداری محمدیه آمادگی خود را برای پرداخت هزینه جابجایی ایستگاه عوارضی و از محل مدیرکل اعلام کرده است. راه و شهرسازی استان انتظار داریم تا پایان بهمن ماه از وضعیت این انتقال مطلع شویم.

وی گفت: اگر وزیر راه برای جابجایی ایستگاه عوارضی آمادگی نداشته باشد از وزیر در مجلس خواهش می کنیم تا حق مردم ضایع نشود.

سیاهکلی گفت: در کنار این جابجایی، احداث جاده مستقل برای اهالی مهرگان و محمدیه باید سریعا انجام شود تا در مواقع اضطراری، ورودی شهرک افزایش یافته و امدادرسانی شود.

hulagway_2022_1_26-21_35_38_164_dkb

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی در خصوص اختصاص سایت برای تاسیس شعبه جدید بانک مسکن و تفکیک انشعاب آب مشترک، برق و گاز پانسمان آنلاین همچنین واحدهای مسکونی را تبلیغ می کند.

وی از بخشدار محمدیه خواست صورتجلسه جلسه امروز را تنظیم و موضوعات مطروحه را به ادارات ذیربط ارسال و اجرای آن را پیگیری کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا