عمومی

بهره‌برداری مناسبی از اماکن فرهنگی و هنری استان بوشهر انجام شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، عبدالرحیم افروغ سه شنبه شب در دیدار با امام جمعه دشتستان اعلام کرد: شهرستان دشتستان ظرفیت های بسیار بالایی در حوزه فرهنگی و هنری دارد.

وی با اشاره به اینکه دشتستان از نظر وسعت و جمعیت بزرگترین شهرستان استان است، ادامه می دهد: فضای مذهبی بسیار خوبی در فضای شهر دشتستان حاکم است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: بحث فرهنگ سازی و فرهنگ سازی در جامعه سالم و بانشاط از نظر دینی و فرهنگی بسیار طولانی است و می توان گفت فرهنگ الفبای آن است که مسیر.

وی افزود: در گذشته فعالیت هایی انجام شده است، اما با توجه به اینکه در زمینه استفاده از نیروی انسانی اقدامی صورت نگرفته است، اکثر اماکن فرهنگی و هنری ایجاد شده بدون بهره برداری غیر ضروری رها شده اند و می طلبد که با رهنمودهای امام جمعه را درست بفرمایید.

افروغ ادامه می دهد: سه اصل حمایت، هدایت و مدیریت از شاخصه های فعالیت در حوزه فرهنگ و هنر است و این گونه نیست که اگر در حوزه فرهنگ و هنر فعالیتی انجام شود، بتوان آن را انجام داد. ما تنها کسانی هستیم که آن را باز می کنیم.”

وی گفت: تعهد ما باید در تمام مراحل کار حفظ شود و همچنان به همان اصول حمایتی، هدایتی و مدیریتی پایبند باشیم و ادامه دهیم.

دکمه بازگشت به بالا