ورزشی

بانوان پتانسیل داشتن سهمیه بیشتری را در المپیک زمستانی دارندکاظمی پور: بانوان پتانسیل کسب سهمیه های متعدد در المپیک زمستانی را دارند

مریم کاظمی پور گفت: بانوان کشورمان پتانسیل کسب سهمیه های زیادی در المپیک زمستانی را دارند.


به گزارش نازک نارنجی، مریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان وزیر ورزش در مراسم بدرقه کاروان المپیک زمستانی 2022 پکن گفت: فعالیت در رشته هایی مانند اسکی نیازمند توانایی فنی بیشتر ورزشکاران ما برای حضور موفق در مسابقاتی مانند المپیک است. ” در مدت حضورم در وزارت ورزش شاهد فعالیت و توانمندی خوب اسکی بازان خانم بودم و پتانسیل بانوان در این رشته با سهمیه های متعدد کاروانی وجود دارد.

وی افزود: امیدوارم بانوان اسکی در مسابقات بعدی سهم بیشتری داشته باشند چرا که بانوان ما همیشه توانایی خود را نشان می دهند. امیدواریم از نظر سطح کیفی شاهد عملکرد بهتر اسکی بازان در این فصل باشیم و پر از رقابت برگردند.

سفیر چین با گرامیداشت روز مادر گفت: بازی های المپیک زمستانی یازده روز دیگر آغاز می شود و خوشحالم که ورزشکاران ایرانی به زادگاهم می آیند. میزبانی موفقیت آمیز بازی های المپیک زمستانی تعهد چین به جامعه بین المللی است و رئیس جمهور چین بر آن تاکید کرد. شاید مهمترین چیز برای همه ورزشکاران رقابت ایمن باشد. پروتکل های بهداشتی به شدت اجرا می شوند تا المپیک زمستانی یک رویداد ایمن و سالم باشد. امیدوارم ورزشکاران ایران بهترین عملکرد را داشته باشند و از حضور در المپیک زمستانی لذت ببرند.

انتهای پیام//

بیشتر بخوانید:

پول در

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا