اجتماعی

اتخاذ رویکرد انسان‌مدارانه برای بهبود محیط زیست شهری

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با تاکید بر اهمیت و ضرورت اتخاذ و اجرای سیاست هایی از جمله استفاده از روش های حمل و نقل پاک، کاهش مخاطرات زیست محیطی با هدف کاهش آلودگی هوا و تسریع در عبور و مرور شهروندان از کلانشهر تهران، گفت: رویکرد انسان دوستانه با هدف حفظ و بهبود محیط زیست شهری را در دستور کار قرار می دهد.

به گزارش نازک نارنجی، محمدمهدی میرزایی قمی وی افزود: برای این منظور برنامه های نرم افزاری مکمل فعالیت های سخت افزاری از جمله اقدامات آموزشی، دانشی و اطلاع رسانی هستند. برگزاری نمایشگاه های ویژه و عمومی نیز یکی از راه های معرفی آثار و پیامدهای مثبت اقدامات زیست محیطی به شهروندان است.

وی با اشاره به اینکه اواخر هفته جاری نمایشگاهی با عنوان حمل و نقل پاک شهری توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار می شود، اعلام کرد: این نمایشگاه با هدف تجربه وسایل نقلیه شهری پاک از جمله دوچرخه، اسکوتر برقی برگزار می شود. ، موتورسیکلت های برقی و وسایل نقلیه برقی و سیاست افزایش استفاده و توسعه آنها ایجاد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران؛ نمایشگاه حمل و نقل پاک با حضور شرکت ها و موسسات تحقیقاتی فعال در زمینه تولید و واردات خودروهای پاک و استارتاپ های حمل و نقل اشتراکی پاک و هوشمند و صنایع وابسته در روزهای 6 و 7 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران بوستان برگزار شد. گفتگو برای عموم شهروندان و علاقه مندان آزاد است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا