ورزشی

بازی و مربیگری در سپاهان لیاقت می خواهد!

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی؛ محرم نویدکیا در نشست خبری پس از باخت مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: نیمه اول را با وجود گلزنی در دقیقه بد سپری کردیم. ما باید پیشرفت کنیم و با اعتماد به نفس بازی کنیم. اما متأسفانه به حریف فرصت دادیم تا اشتباهات بسیار جوانی داشته باشد. ما سناریوهای زیادی ایجاد نکردیم. در نیمه دوم بهتر بودیم اما نه آن چیزی که از ما انتظار می رفت. برس شایسته پیروزی است. آنها با تمام وجود می جنگند و باید به آنها تبریک گفت.

وی افزود: “ما بازی خوبی برای محافظت از آن انجام ندادیم. همه ما به خاطر این باخت های اخیر از دست کادرفنی و بازیکنان بسیار ناراحت بودیم. من به اینجا آمدم تا به تیمم کمک کنم. اما اوضاع خوب نیست. ما تلاش می کنیم. در تمرینات و ذهنیت و آنالیز خوب باشیم، اما متاسفانه نباید تاثیرگذار باشیم، باید به آینده امیدوار باشیم، اما شرمنده هواداران هستیم. باید بدانیم بازی در سپاهان نیاز به مربیگری یا مربیگری دارد. واقعاً باید برای آن سخت تلاش کنید. در تعطیلات، ما تصمیماتی می گیریم که به نفع تیم و باشگاه است و دیگر هواداران را آزار نمی دهیم.

سرمربی سپاهان در مورد تیم مس رفسنجان گفت: این تیم از پارسال عملکرد خوبی داشته، تیم خوبی هستند و به پیشرفت خود ادامه می دهند. کادر فنی این گروه بسیار آماده است. آنها حق دارند برنده شوند. آنها در تحلیل و بازی کردن بهتر از ما هستند. آنها سعی می کنند از شرایط بازی خوب استفاده کنند. ما بهتر از آن چیزی که فکر می کردم کار نکردیم، اما این بازیکنان تمام تلاش خود را برای تیم انجام دادند.

وی افزود: هر اتفاقی هم بیفتد من مسئول هستم، این بازیکنان در مقابل هر بازی که می کنند مسئول هستند، اگر صحبتی در مورد سپاهان باشد، تنها من هستم که با هواداران صحبت می کنم، بازیکنان تمام تلاش خود را می کنند اما این بازی دور از انتظار بود و بازی بدی انجام دادیم

بیشتر بخوانید:

سرمربی سپاهان درباره بحث داوری و بازی سرچشمه و به همین دلیل سپاهان در ادامه بازی گفت: من زیاد وارد بحث داوری نمی شوم. برنامه ریزی درست برای من مهم است. نمی خواهم بحث کنم و بگویم که بازیکنان یک ساعت در اتوبوس هستند. اینها واقعیت های فوتبال ماست. مس باید در زمین خودش بازی کند و این برای آینده بهتر است، اما تیم آنها یک ساعت در اتوبوس است. تیم مس باید در شهر خود باشد و این یک محیط حرفه ای تر است. همچنین باید بگویم که دست آنها درد نمی کند. وضعیت آنطور که بتوانم شکایت کنم نیست.

نویدکیا درباره غیبت خلعتبری در این بازی اظهار داشت: محمدرضا کمی مشکل دارد. امیدوار بودیم مشکلش حل شود و بتواند در تیم باشد، اما نشد و نیامد. آنقدرها هم خاص نبود

وی در مورد نیمکت عزت الله پورقاز و اینکه گفته می شود او اضافه وزن دارد، گفت: عزت تمام تلاشش را کرد، از بیرون اضافه وزن به نظر نمی رسد، به بدن او مربوط می شود، اما در مورد نژاد مهدی از او استفاده کردیم. از پشت بازی کند. او مشکلی برای جایگزینی ما نداشت. او یکی از معدود بازیکنانی بود که خوب بازی کرد.

258 251

دکمه بازگشت به بالا