ورزشی

پیروزی شاگردان حاتمی برابر مس رفسنجان/ میرزایی ستاره بازی شد

تیم بسکتبال شهرداری گرگان مقابل حریف خود مس رفسنجان به پیروزی رسید.

به گزارش نازک نارنجی، در جریان دور دوم مرحله مقدماتی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، امشب (پنجشنبه 29 آذرماه 1393) تیم های شهرداری گرگان و مس رفسنجان و در نهایت شهرداری گرگان به مصاف هم رفتند. مقابل حریف خود پیروز شد.

شاگردان مهران حاتمی در نیمه اول این دیدار از ابتدا به برتری نسبی بر حریف خود دست یافتند و در کوارترهای اول و دوم با نتایج 18 بر 16 و 18 بر 18 مس رفسنجان را شکست دادند و نیمه اول را با پیروزی پشت سر گذاشتند. 44. -26.

شهرداری گرگان با شروع نیمه دوم بازی با نور جمشیدی و پتی خود نبض بازی را در اختیار داشت تا کوارتر سوم را با نتیجه 17 بر 22 به سود خود به پایان برساند. در کوارتر چهارم، رفسنجانی تلاش کرد تا باخت را جبران کند، اما با وجود برتری 12 بر 26 در این کوارتر، در مجموع 78 بر 69 به دست آمد.

در پایان این دیدار میثم میرزایی، ملی پوش تیم شهرداری گرگان عنوان 20 بازیکن برتر زمین را به خود اختصاص داد. او در این بازی دابل دابل 14 امتیازی و 15 ریباند ایجاد کرد.

امتیازآورترین بازیکن زمین «مور لی» پاسدار تیم مس رفسنجان بود که در این دیدار 24 امتیازی شد اما مانع از باخت تیمش نشد. در تیم شهرداری گرگان محمد جمشیدی 19 امتیازی شد.

در دیگر دیدار امروز تیم های اکسون تهران و کاله مازندران برای دقایقی با یکدیگر درگیر خواهند شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا