ورزشی

یامگا عالی بود/ نفتی‌ها مقابل استقلال حرفی برای گفتن نداشتند

افشین حاجی پور پیشکسوت باشگاه استقلال تهران در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری نازک نارنجی در خصوص دیدار استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: این خیلی خوب بود اما پیروزی استقلال قابل پیش بینی است. پشم مسجددکتر سلیمان جدول این وضعیت خوبی نیست و این روزها حواشی زیادی وجود دارد. حالا که ماجرا درست شده، لیدرها و حتی سرمربی شان استعفا داده اند. نفتی ها در نیمه اول می خواستند جلوی حملات استقلال را بگیرند اما آبی ها با تجربه بازی کردند. نفتی ها موقعیت های خوبی داشتند اما موفق نشدند چون استقلال به سه امتیاز نیاز داشت و می خواست نیم فصل را با انرژی تمام کند. آبی ها هم می خواستند رکورد بزنند تا نیم ساعت بدون باخت بگذرد و گل های خیلی کمی خوردند و در مجموع بازی خوبی را دیدیم.

او اضافه کرد: استقلال منطقه پیش رفته است. در خط دفاعی استقلالی ها خیلی خوب بودند و توپ را به خوبی در اختیار هافبک ها قرار دادند تا موقعیت ایجاد کنند. به عنوان یک استقلالی از برخی بازیکنان انتظار بیشتری دارم و آنها باید بدانند در کدام تیم بازی می کنند. آبی ها باید آنجا باشند نیم فصل به فکر تقویت تیم و خرید بازیکن باشید. در همه خطوط البته اولویت باید هافبک باشد.

حاجی پور می گوید آیا این بازی بهترین نمایش آزادی است یا خیر؟ استقلال بازی های بهتر از این انجام می دهد و همیشه تلاش می کند عملکرد خوبی ارائه دهد. بزرگترین حسرت من از دست دادن امتیاز مقابل فجر است. او در آن بازی بهتر از بازی با نفت بازی کرد چون نفت حرفی برای گفتن نداشت و بعد از دریافت گل دوم به نوعی مجبور شد.

کهنه سرباز آبی آینده آزادی را اینگونه تحلیل می کند: همانطور که گفتم استقلال نیاز مبرمی به جذب بازیکن دارد. همه بازیکن نیستند، اما ستاره هستند. کسی که بتواند فوراً به ترکیب اصلی برسد. آزادی بازیکنانی مثل دیابت، قائدی و ریگی با ترکیب اصلی جدا شده است. حالا او بازیکنانی مثل ستاره های یامگا دارد. یامگا خوب و درخشان است، اما بلوز مطلقاً به یک ستاره نیاز دارد. امیدوارم امسال این تیم بالاخره جام را به خانه بیاورد و هواداران را خوشحال کند.

انتهای پیام//

بیشتر بخوانید:

پول در

خبرنگار:

علی رضایی

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا