استان ها

فرمانداران باید مرکز همدلی و وحدت مسئولین باشند

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی از تهران؛ محسن منصوری استاندار تهران مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان در پردیس به جمعیت بالایی که در این دانشگاه هستند اشاره می کند معرفی و ضمن خوشامدگویی به مردم گفت: این حضور به نوعی یک ضرورت است و ما هم می خواهیم مردم در محل باشند و خود مردم کشور را اداره کنند.

وی تاکید می کند: از فرماندار پیش بینی جدید کار جهادی رفع مشکلات با مردم و در خیریه ها و حسینیه ها رونق داریم و این یکی از مهمترین رسالت هاست. فرماندار جدید ما در محوطه دانشگاه است.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: نباید بین مردم و مسئولان فاصله وجود داشته باشد، درب اتاق استانداری باید به روی مردم باز باشد و تکلیف اصلی رفع شود. مشکلات مردم باشید

استاندار تهران استاندار را به یکی تشبیه کرد پدر برای شهر کرد و افزود: استاندار در جایگاه پدر و در حین رسیدگی به برنامه ها می نشیند کلان شهر او همچنین باید به جزئیات زندگی مردم توجه می کرد تا کسی در آن شهر گرسنه نشود. جهان پاساگدی.

منصوری همچنین بیان کرد: در شهرستان پردیس کارهای مهم زیادی داریم، این شهر مردمانی متدین دارد اما زیرساخت های خوبی در شهر وجود ندارد و ارگان های اجرایی این خواسته ها باید برآورده شود.

وی افزود: استاندار باید محور همدلی و همبستگی مسئولان به ویژه شورای تامین که ستون فقرات است باشد.

استاندار تهران تاکید کرد: توجه و رسیدگی به محرومان و مستضعفان باید سرلوحه کار باشد. ارگان های اجرایی و برنامه کاری استاندار

وی یادآور شد: همه افسران یک شأن بیشتر ندارند و آن خدمتگزار مردم است و هر چه حاکم متواضع تر باشد برکات بیشتری به شهر سرازیر می شود.

photo_2022-01-11_20-52-24

استاندار تصریح کرد: انتظار داریم از کلیه دستگاه های اجرایی که بتوانند با کار جهادی به نفع مردم باشند مشکلات حل شود.

وی به توان جوانی و روحیه جهادی پورابراهیم فرماندار جدید پردیس اشاره کرد و گفت: وی از ما و مردم حزب الله حمایت خواهد کرد، امیدواریم موفق باشد.

وی افزود: دوستان دیگر از کم تجربه بودن او انتقاد کردند و هزینه آن برای من بود که از یک جوان مومن انقلابی حمایت شد. ائمه و اینها ارزش ها هستند منابع مالی خوب است که شروع کنید و سپس تجربه در مدت کوتاهی حل می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا