اجتماعی

توزیع کنسانتره دامی رایگان بین دامداران محاصره شده در سیل جنوب کرمان

توزیع تراکم دام رایگان بین کشاورزان محاصره شده در سیل جنوب کرمان

نازک نارنجی/ کرمان مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از توزیع 210 هزار کیلوگرم نهاده دامی رایگان بین مجریان طرح های اشتغال دام آسیب دیده از سیل اخیر جنوب در کرمان خبر داد.

به گزارش نازک نارنجی، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی با اشاره به سیل اخیر در جنوب استان کرمان و خسارات وارده به مددجویان به ویژه مجریان طرح ها در اشتغال دام، افزود: موسسات دامپروری رایگان برای کمک و حمایت از طرح های دامداری بین مجریان این پروژه ها توزیع می شوند.
وی بابیان اینکه بیشتر طرح های اشتغال در جنوب کرمان به ویژه در روستاها دامی است، تاکید کرد: مجریان طرح های اشتغال باید تا زمان بازگشت به حالت عادی مورد حمایت قرار گیرند.
صادقی خاطرنشان کرد: این نهاده های دامی به ارزش یک میلیارد تومان توسط این نماینده از معاونت امور دام جهاد کشاورزی جنوب کرمان از طریق این نهاد خریداری و به صورت رایگان در اختیار مجریان طرح های اشتغال دام در جنوب کرمان قرار گرفت.
گفتنی است هفته گذشته مدیرکل کمیته امداد استان کرمان به همراه استاندار کرمان و جمعی از مسئولان استانی از مناطق سیل زده جنوب کرمان و همچنین منازل و منازل مسکونی با آسیب دیدگان بازدید کردند. مشتریان .
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا