ورزشی

لزوم اقدام برای ترویج فرهنگ اسلامی و شناسایی ترفند دشمنان

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند، مهدی متین پور در وبینار بینش، فتنه‌الهیات و کینه ورزی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند به بیان اهداف و دستاوردهای والای نظام الهی جمهوری اسلامی ایران پرداخت و گفت: به برکت انقلاب اسلامی تحول عظیمی رخ داده است. در تمام ابعاد اجتماعی و فردی جامعه اتفاق افتاده است.» و دشمنان در تمام دسیسه ها و اشکال مختلف با آن روبرو هستند.


بیشتر بخوانید:

لزوم تقویت تفاهم و هوشیاری در مقابله با جنگ اقتصادی توسط دشمنان


این کارشناس مسائل سیاسی می گوید: برای پیشبرد فرهنگ اسلام و شناسایی فریبکاری های دشمنان باید عظمت و اهمیت انقلاب اسلامی را شناخت.

متین پور با بیان اینکه نخبگان مسئولیت سنگینی در مقابله با دشمنی دارند، لزوم تفاهم را برای گمراه نشدن فتنه ها یادآور شد و گفت: انقلابی گری دور از چشم است؛ زیرا افرادی مانند کلاهی و کشمیری به قدری مقید به ظاهر هستند که در چشم مردم حزب الله واقعی است و صد در صد قابل مشاهده است، اما آنها بیشترین رنج را دارند و در مقابل افرادی مانند شهید حسن آیت هستند که مخلصانه در خدمت اسلام و انقلاب هستند و در این راه شهید می شوند. .

وی افزود: امام خمینی (ره) از همان روزهای آغازین مبارزات خود بارها به شناسایی دشمنان پرداخته و بارها نسبت به حضور دشمنان آشکار و پنهان سیاسی و عرصه‌های اجتماعی هشدار داده و مقام معظم رهبری نیز همواره بر این ضرورت تاکید داشته‌اند. برای خشم و درک.”

انتهای پیام/4117/4062/

دکمه بازگشت به بالا