اجتماعی

تشکیل موکب “سلیمانی” وزارت رفاه/امکان استفاده از خدمات وزارتخانه در این موکب

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل موکب سلیمانی در این وزارتخانه خبر داد.

به گزارش نازک نارنجی، محمد چکشیان در این باره گفت: موکب سلیمانی این وزارتخانه از 13 تا 16 دی ماه از ساعت 15 الی 20 در محل پارک دانش آموزی تهران برگزار می شود.

وی هدف از تشکیل و راه اندازی موکب سلیمانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را ایجاد فرصتی برای ارتباط با مردم و رفع فوری مشکلات آنها عنوان کرد و افزود: ارتباط مستقیم با مردم روشمند مسئولان وزارت تعاون به ویژه خود وزیر

وی افزود: این برنامه با ایام شهادت حضرت زهرا (س) و سالروز معراج سردار شهید سلیمانی با عنوان موکب سلیمانی در وزارت مردم آغاز و به صورت ماهانه در یکی از مساجد برگزار می شود. در تهران.”

چکشیان گفت: در موکب سلیمانی اقدامات و خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به جامعه هدف معرفی شد. مشکل خود را حضوری مطرح کنید و از خدمات ارائه شده استفاده کنید.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: سازمان بهزیستی، سازمان تامین اجتماعی و سازمان بازنشستگی کشوری در دسترس هستند.

وی افزود: متولی این برنامه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همکاری شهرداری و سازمان تبلیغات اسلامی است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، چکشیان با بیان اینکه فضای فرهنگی و معنوی موکب سلیمانی متاثر از ایام شهادت حضرت زهرا (س) و شهادت سردار بود، اظهار داشت: حاج قاسم سلیمانی با پیروی از روش حاج قاسم سلیمانی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان نمایشی از تلاش و کار خستگی ناپذیر معرفی شده است می توانیم خدمت خوبی به مردم ارائه دهیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا