ورزشی

آمار عجیب و غیرقابل باور رقیب استقلال و پرسپولیس

تیم فوتبال سپاهان در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف پرسپولیس رفت و در حالی که به نظر می‌رسید برتری قابل توجهی نسبت به حریف خود در زمین داشته باشد، در نهایت با یک گل مغلوب شد تا مقام دوم را به دست آورد. جدول.داده شده به سرخپوشان تهران.

آخرین برد سپاهان در لیگ از هفته نهم آغاز شد که تیم صنعت را با یک گل خانگی شکست داد. شاگردان نوید کیا پس از آن بازی در 3 بازی متوالی مقابل استقلال، پیکان و پرسپولیس شکست خوردند تا با قبول این 3 باخت متوالی تقریباً دچار بحران شوند.

شاگردان نوید کیا پیش از این در هفته چهارم یک بار با یک گل مغلوب زیرانیا شده اند تا با قبول این سه باخت متوالی تعداد باخت هایشان تا پایان هفته دوازدهم به عدد 4 برسد. البته در دیدار مقابل گل گهر نیز با نتیجه سنگین 4 بر 2 شکست خوردند که نتیجه این دیدار به سود کمیته انضباطی به سپاهان باز می گردد و اگر این اتفاق نمی افتاد، تعداد بازنده ها در سپاهان در 12 بازی امروز به 5 بازی می رسید.

سپاهان، تیمی که با هزینه های گزاف ستاره های زیادی را به دست آورده تا یکی از مدعیان قهرمانی باشد، حتی اگر با 22 امتیاز در رده سوم جدول باشد، اما شرایط این تیم با 4 باخت در 12 بازی نیست. ممکن است. بسیار جالب است و این روند را ادامه خواهد داد. آنها را از بالای جدول دور می کند.

سپاهان امروز تاکنون 4 باخت داشته که بیشترین باخت را در بین 8 تیم بالای جدول داشته است و این آمار برای تیمی که مدعی قهرمانی است، آمار خوبی نیست.

3 باخت از 4 باخت سپاهان مقابل زساینا، استقلال و پرسپولیس با نتایج مشابه یک بر صفر و یک باخت آنها مقابل پیکان با نتیجه 2 بر یک ثبت شد. و این در حالی است که سپاهان در 12 بازی تنها 5 گل زده است.

این آمار نشان می دهد شاگردان نوید کیا فقط در بازی هایی که شکست خورده اند دروازه خود را باز می کنند و یا گویی در هر بازی شکست خورده اند دروازه شان باز می شود.

بیشتر بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا