ورزشی

کلانتری: بازیکن سرباز از ما یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون پول می‌خواست

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی گفت: با توجه به شرایط جوی، دیدار تیمش مقابل هواداران مانند یک بازی گلادیاتوری بود.

به گزارش نازک نارنجی، علی کلانتری چهارشنبه شب پس از تساوی بی هدف تیمش با هواداران در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران گفت: شرایط بازی را همه دیدند. باران بازی سختی را برای هر دو تیم رقم زد. کار با هر دو تیم به دلیل شرایط جوی سخت بود. ما فن بازی را دیدیم و می دانستیم که آنها کارهای زیادی انجام دادند. بازیکنان ما از پرس حریف بیرون آمدند. سعی کردیم از فشار روی حریف بکاهیم و به همین دلیل شرح کار برخی بازیکنان را تغییر دادیم. بهترین لحظه بازی همان صحنه ای بود که حسین مهربان داشت اما توپش به دروازه تبدیل نشد.

وی افزود: در نیمه اول تحت فشار بودیم اما در نیمه دوم بازی داشتیم، با این حال از بازیکنان تشکر می کنم که در این شرایط میدانی که شبیه جنگ گلادیاتورها هستند، بازی کردند. کنار زمین، قلب من است. برای بازیکنان دو تیم، بازی در این شرایط آب و هوایی و کیفیت زمین می سوزد. بازیکنان تا پایان بازی تلاش کردند و موقعیت هایی ایجاد کردند. تساوی برای ما خوب نیست و به دنبال تساوی نیستیم. و ما به دنبال یک هدف هستیم

او گفت: «ما هر روز در حال بهبود هستیم. همانطور که گفتم در این زمینه ما بازی می کنیم، مدت ها تلاش می کنیم. مهم نیست که با ضربات آزاد چه می کنید، شکست هایی وجود دارد. البته ما هم دچار اشتباهات داوری شدیم و به گواه بالاترین برنامه فوتبال، دو پنالتی ما در بازی با استقلال را نگرفتند. فابریک هم در شرایط آفساید برای ما گل زد. اگر حساب کنید در بازی های مختلف 4 پنالتی برای ما نگرفتند. اعتراض می کنیم چون این مجازات ها حق ماست. یک تیم زمانی که تنبیه نمی شوند زمان و مکان را تلف می کنند. امتیازهایی را که به خاطر این پنالتی ها از دست دادیم بشمار و مشخص می شود چه کردیم. دوست دارم بازی‌هایمان را دقیق‌تر ببینم تا ببینم با بزرگ‌تر شدنمان چند بازیکن ما آسیب دیده‌اند. بازیکنان ما در پست های غیرتخصصی خیلی خوب هستند زیرا برخی از بازیکنان ما مصدوم هستند. هنوز هم می گویم تیم ما راه خودش را می رود و جایگاه خودش را پیدا می کند. اول باید قدرت داشته باشی و بعد موقعیت خوبی داشته باشی.

کلانتری درباره مشکلات گلزنی تیمش گفت: اگر دو بازیکن اصلی تیم را به دلیل مصدومیت از دست بدهیم، باید از بازیکنان در پست های غیرتخصصی استفاده کنیم. بازیکنان مصدوم ما در حال بهبودی هستند اما کار ما بسیار سخت است. ما با هم بودیم و من خارج نبودم. من در مورد زمین صحبت کردم اما آنها عصبانی بودند. ببخشید اگر ناراحت شدید اما به تیم کمک کنید. به من گفتند بازیکنی مثل منشا و شیمبا بگیر اما پول این بازیکنان 400 هزار دلار بود. یعنی باید 12 میلیارد به این بازیکنان بدهیم. کل بودجه ما 12 میلیارد است. 400000 دلار از کجا بیاریم؟ یک بازیکن سرباز آوردم گفت یک میلیارد و 500 میلیون به تو بدهم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا