ورزشی

ساعت بازی استقلال – فولاد بازهم تغییر می‌کند؟ – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، تیم های فوتبال استقلال و فولاد خوزستان چهارشنبه هفته جاری در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.

ابتدا قرار بود این دیدار ساعت 17 برگزار شود اما امروز سازمان لیگ فوتبال اعلام کرد که بازی با یک ساعت تاخیر یعنی ساعت 18 آغاز می شود.

محمد علوی سرپرست تیم فولاد درباره تغییر زمان بازی فولاد و استقلال گفت: ما هم از این خبر شوکه شده ایم! ما تمام برنامه ریزی ها را انجام داده ایم. ما یک تیم شهری هستیم و باید طبق برنامه به شهر برگردیم. اگر می خواستیم در تهران بمانیم، باید دوباره پرواز می کردیم و هتل رزرو می کردیم. اگر آن شب پرواز نکنیم، برنامه هایمان به هم می ریزد. متاسفانه سازمان لیگ بدون اطلاع ما زمان بازی را تغییر داد.

علوی ادامه داد: گاهی به دلیل شرایط شهرک ها از آنها می خواهیم بازی ها را یک ساعت به تعویق بیندازند اما این کار را نمی کنند.

سرپرست فولاد می گوید: رسما به تغییر ساعت بازی با استقلال اعتراض کردیم و نامه نوشتیم. لطفا این حادثه را بررسی کنید و برنامه صحیح را به ما اطلاع دهید.

علوی که با رادیو ورزش صحبت می کرد، ادامه داد: سازمان لیگ هنوز پاسخی نداده است. منتظر پاسخ آنها هستیم. ما واقعاً بازی ساعت 5 بعد از ظهر را می خواستیم زیرا همه برنامه های ما را خراب کرد.

به گزارش علوی، تنها باخت فولاد مقابل استقلال ایوب والی کاپیتان تیم به دلیل مصدومیت بود.

دکمه بازگشت به بالا