ورزشی

کمانداران برتر معرفی شدند

به گزارش شفاف، در پایان هفته های یازدهم و دوازدهم لیگ برتر تیراندازی با کمان ریکرو مردان و هفته های نهم و دهم کامپوند مردان که در سایت تیراندازی با کمان برگزار شد، کمانداران برتر معرفی شدند.

در هفته یازدهم ریکرو مردانه; آکادمی استعدادیابی تبریز ۵ بر صفر نفت امیدیه را شکست داد، انجمن اوتیسم ایران ۳ بر ۲ کشت و صنعت پارس مغان را شکست داد، سپاهان ۳ بر ۲ تیرانا را شکست داد، آکادمی راد ۵ بر صفر نساجی سبلان اردبیل را شکست داد، ۳ بر هیئت استان مرکزی سهند تبریز را شکست داد: 2 و دانشگاه آزاد 4 بر صفر ناجا را شکست دادند.

همچنان که در هفته دوازدهم اجتماع مردم; آکادمی استعدادیابی تبریز 3 بر 2 کشت و صنعت پارس مغان را شکست داد، نفت امیدیه 4 بر 1 مقابل نساجی سبلان اردبیل، آکادمی راد 4 بر 1 سهند تبریز را شکست داد و سپاهان 4 بر 1 مقابل کارن آرچر پیروز شد. ، هیئت استان مرکزی 4 بر یک از ناجا شکایت کرد، دانشگاه آزاد 5 بر صفر تیرانا را شکست داد.

در مسابقات این هفته و ریکرو مردان رضا شعبانی از آکادمی راد با 332 امتیاز، صادق اشرفی از تیم دانشگاه آزاد با 324 امتیاز و میلاد وزیری از دانشگاه آزاد با 322 امتیاز اول تا سوم شدند.

در هفته نهم ترکیب مردانه; هیلان ۳ بر ۲ نماینده استان مرکزی را شکست داد، سپاهان ۴ بر ۱ مرال را شکست داد، استان قزوین ۳ بر ۲ نفت امیدیه، ناجا ۵ بر صفر نماینده استان کرمان را برد و آکادمی راد ۵: صفر آلفا را شکست داد. .

در هفته دهم کامپوند مردان، هیئت استان مرکزی ۳ بر ۲ مرال را شکست داد، هیلان ۵ بر صفر امیدیه بهدپروزی را شکست داد، ناجا ۵ بر صفر استان قزوین را شکست داد، سهند تبریز ۳ بر ۲ آلفا را برد و آکادمی راد کرمانی را شکست داد. هیئت 5: 0.

در مسابقات این هفته و در کامپوند مردان؛ محمد صالح پالیزبان از تیم آکادمی راد با 356 امتیاز، سید حسام الدین کوثر از آکادمی راد با 353 امتیاز و مجید قیدی از ناجا با 349 امتیاز بازیکنان این هفته بودند.

دکمه بازگشت به بالا