اجتماعی

نگاهی متفاوت به خیابان انقلاب از لابه لای عکس ها

گالری آریا در مدت سه هفته میزبان نمایشگاه گروهی عکس «انقلاب؛ جمعه، 10 ژانویه» خواهد بود. پوشه سوم ” است.

به گزارش نازک نارنجی، «انقلاب، پوشه سوم» سومین پوشه از مجموعه خیابان‌های تهران است. دو پوشه قبلی با عنوان «ولیعصر»؛ پوشه اول «و» شریعتی و پوشه دوم در سال‌های 1376 و 1377 اکران شدند.

رامیار منوچهرزاده، کیوریتور این نمایشگاه در این باره نوشت: انقلاب; پوشه سوم، سومین نمایشگاه سه خیابان برجسته تهران است که در یک بازه زمانی چند ساله به دنبال ایجاد ارتباط بین شهر و هنرمندان به ویژه نسل جدید و شاید نسل جدید است. با این حال در این چهار سال و این سه پروژه ممکن است بتوانیم به شهر برگردیم. این را به تاریخچه بزرگی این پوشه ها و تأثیر آنها بر وضعیت فعلی هنر ما می سپارم که خود بهترین داور است. میراث آن اما شاید اتحاد نسل جدید، ثبت وقایع یک دوره زمانی، بازدید مجدد از شهر و ثبت یک میراث متحد. برای رسیدن به پوشه انقلاب، پوشه های ولیعصر و شریعتی را مرور کردیم و بعد از یک سال استراحت با حوصله آخرین پوشه را نشان دادیم. پوشه ها ادامه خواهند داشت و ما برمی گردیم. ادامه دادن این جنبش قوی‌تر، جدی‌تر و کوشاتر است تا بتواند نهالی برای آینده باشد.»

نمای متفاوت خیابان انقلاب از کنار عکس ها

افتتاحیه این نمایشگاه با یک سال تاخیر و با گذر از پیک همه گیری کرونا روز جمعه 10 دی ماه در گالری آریا برپا می شود و تا جمعه اول بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

هنرمندان این فولدر عبارتند از: نگین فیروزی، صبا صفایی، نگار محسنی، هدیه خزایی، ثنا احمدی زاده، فرزانه رضایی، پارمیس حکیمی، کاوه زهدی، عرفانه روزگرد، گلناز زبنده خو، امیر هادی شیرازی، یاسمین وفاضایی،

نمای متفاوت خیابان انقلاب از کنار عکس ها

علاقه مندان می توانند همه روزه از ساعت 16 الی 20 به نشانی: خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه دکتر به گالری آریا مراجعه کنند. بهشتی کوچه زرین پ. 10.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا