استان ها

ترخیص و عرضه ۴.۵ میلیون تُن کالای اساسی دپو شده در بندر امام(ره) به بازار کاهش قیمت اجناس را در پی دارد

به گزارش خبرنگار نازک نارنجی از اهواز، آقارضا فتوحی امروز چهارشنبه 10 دی ماه 1400 در جلسه ویدئو کنفرانس مجلس شورای ملی. تنظیم بازار وی با حضور رئیس جمهور، وزیر و استاندار خوزستان اظهار داشت: هر کدام از دستگاه های اجرایی استان که می توانند برای پاکسازی دپوی این اقلام اقدام کنند باید وارد میدان شده و حمایت های لازم را داشته باشند تا بتواند کارها را انجام دهد. می تواند در سراسر کشور باران ببارد.” ورود کالاها به بازار منجر به کاهش قیمت کالاها می شود.

وی با ترویج ایجاد بستری برای دسترسی سریع و آسان مردم به مواد غذایی گفت: استان خوزستان علاوه بر توانایی تولید محصولات خود، می تواند بازو و پشتوانه خوبی برای کشور باشد و از این رو اعضای دستگاه اجرایی نقش آفرینی می کنند. تنظیم بازار این امر در این زمینه بسیار مهم است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان با تاکید بر اهتمام دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات مردم، افزود: اگر مدیران دستگاه های اجرایی به وظایف طبیعی خود به درستی عمل کنند، بسیاری از مشکلات قابل حل است. بازار موبایل کارها را به خوبی انجام می دهد.

فتوحی برای به روز رسانی آمار و رصد وضعیت موجود محصولات مهم در بازار تاکید کرد: لازم است مدیران علاوه بر داشتن اطلاعات جامع از وضعیت موجود، تنظیم بازار را مدیریت کنند. محصولات مهم در بازار نیز پیش بینی وضعیت همین موارد در ماه های آینده وجود دارد تا بتوان برنامه ریزی لازم را انجام داد و تصمیم لازم را اتخاذ کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان در پایان افزود: با توجه به تاکید استاندار بر نظارت بر اقدامات لازم دستگاه های اجرایی و با تلاش همه مدیران، امیدواریم بتوانیم آرامش و آسایش مطلوب را برای مردم نیز فراهم کنیم. با توجه به آن استان خوزستان پتانسیل ها و ظرفیت های بالایی دارد. باید از این پتانسیل ها تا حد امکان استفاده کنیم تا استانی پیشرو و جدید داشته باشیم./انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا