اجتماعی

توسعه اقتصادی بدون رشد صنعت حمل و نقل امکان پذیر نیست

مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران گفت: رشد اقتصادی در هیچ کشوری بدون رشد صنعت حمل و نقل امکان پذیر نیست. رشد اقتصادی کشورها ارتباط مستقیمی با صنعت حمل و نقل دارد.

به گزارش نازک نارنجی، به مناسبت گرامیداشت روز ملی حمل و نقل با حضور مهدی اسماعیل بیگی، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، سید مرتضی روحانی، شهردار منطقه 16، یعقوب آزاده دل، مدیر واحد توسعه سیستم های حمل ونقل پاک سازمان حمل و نقل کشور. ترافیک، محمدعلی کریم پور معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 16 در محل پارک آموزش ترافیک شهرداری منطقه 16 برگزار شد.

سید مرتضی روحانی، شهردار منطقه 16 در این مراسم گفت: دو سال پیش که کرونا به تهران سرایت کرد، کارکنان شهرداری از راه دور کار می کردند و همه پروتکل ها را رعایت می کردند، اما فداکاری رانندگان تاکسی و اتوبوس جرقه فداکاری رانندگان را زد. در سال 1983.

مهدی گلشنی مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ضمن گرامیداشت روز ملی حمل و نقل عمومی با حضور همه فعالان این صنعت گفت: رشد اقتصادی هیچ کشوری امکان پذیر نخواهد بود. بدون رشد صنعت حمل و نقل آن.” رشد اقتصادی کشورها ارتباط مستقیمی با صنعت حمل و نقل دارد.

مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق با بیان اینکه رانندگان تاکسی و اتوبوس خدمات مستقیم به شهروندان تهرانی دارند، گفت: وظیفه اصلی در حوزه حمل و نقل عمومی بر دوش این رانندگان و نقش مدیران است. ایجاد شرایط و بسترهای مناسب برای رانندگان تولیدی است.

گلشنی ضمن یادی از رانندگان جان باخته بر اثر بیماری عروق کرونا گفت: ثواب هایی که این رانندگان برای خدمت به خلق خدا در این راه دریافت کرده اند توشه ای برای آینده آنان است.

وی افزود: پلیس راهور نقش موثری در مدیریت ترافیک شهر دارد و بدون حضور آنها مدیریت ترافیک در سطح شهر امکان پذیر نیست.

سردار فتح الله حیدری با اشاره به فرمان تاریخی حضرت امام (ره) در سال 1362 برای امدادرسانی به رانندگان کامیون و اتوبوس گفت: نیروهای راهداری با حضور 24 ساعته در سال 1362 به حرکت کامیون ها سرعت بخشیده و نقش بسزایی دارند. .in این فرصت را دارند.من اولین رئیس پلیس راهور ناجا هستم که پلیس راهنمایی و رانندگی هم دارد و به نام پلیس راهنمایی و رانندگی که خدمتگزار صادق در جاده هستم.

وی ادامه می دهد: فداکاری های زیادی در صنعت حمل و نقل انجام شده و این همه تلاش و فداکاری غیر قابل وصف است. در تمام این سال ها شاهد تلاش اهالی صنعت حمل و نقل بوده ایم.

سردار حیدری با بیان اینکه رانندگان کامیون در سال 62 با ایثار و از خودگذشتگی به فرمان امام (ره) آورده شدند، افزود: هرجا تصویر و فیلمی از ایثارگری در زمان جنگ وجود دارد، می بینیم. رانندگان اتوبوس.”

محمدعلی کریم پور معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 16 تهران نیز در مراسم گرامیداشت روز ملی حمل و نقل گفت: این مراسم بنا به دستور و تاکید شهردار تهران برگزار شد. هفته گذشته جلسه ای در این باره تشکیل شد تا برنامه ریزی های لازم برای بزرگداشت روز ملی حمل و نقل انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان، کریم پور ادامه داد: در نهایت مقرر شد بسیاری از رانندگان تاکسی، اتوبوسرانی، سرویس خودرو و دوچرخه سواران به همراه خانواده خود در این مراسم حضور یافته و از زحمات چندین ساله آنان تشکر و قدردانی کنند. آسان است. در این مراسم 60 راننده تاکسی، اتوبوس، خودروهای خدماتی و … به همراه خانواده هایشان حضور داشتند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا