ورزشی

متولیان ورزش چشم‌شان را روی اشتباهات داوری علیه فجر بسته‌اند

به گزارش شفاف، علی اصغر کلانتری، سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل رفسنجان، اظهار داشت: هر 16 تیم لیگ برتری قوی هستند و ویژگی هایی دارند. طبق معمول حریف را آنالیز کردیم و مصمم بودیم سه امتیاز را بگیریم و مس را شکست دهیم. درست است که هنوز شروع لیگ است و بازی مرگ و زندگی نیست، اما ما به این سه امتیاز نیاز داریم و امیدواریم با تلاش به آن برسیم.

وی ادامه داد: خدا را شاکریم که فرمانده سپاه در این مجموعه تلاش و علاقه دارد. مسئولان باشگاه هم در تلاش هستند تا مشکلات ما را حل کنند. اعضای تیم کار خود را انجام می دهند و من دیگر در مورد کمک به افسران صحبت نمی کنم زیرا قبلاً در مورد آن زیاد صحبت کرده ایم. فقط از همه و همه کسانی که دل به فوتبال شیراز دارند و کمک می کنند تشکر می کنم. این گروه شهید سپاسی نام دارد و خداوند از آن حمایت می کند. ما مدام تحت ظلم و ستم هستیم و با شرایطی که هست ظلم ما بیشتر می شود.

کلانتری افزود: در بازی های گذشته 5 یا 6 امتیاز از تیم فجر کسب شده بود. سوال من این است که کدام یک از این خطاها توسط ماموران ذکر شده است. این تیم حق استان فارس و مردم این شهر است چرا حقش تضییع می شود؟ در بازی‌های دیگر اتفاقی می‌افتد و خیلی‌ها اعتراض می‌کنند که حق تیم اجحاف شده است، اما به گفته همه کارشناسان 5 یا 6 امتیاز از تیم ما گرفته شد و هیچ‌کس پاسخگو نبود. اتفاقات زیادی افتاده است و برخی از اشتباهات داور مقابل تیم ما چشم پوشی کرده اند و مسئولان ورزش کاری در این زمینه انجام نداده اند.

وی ادامه داد: ما هواداران واقعی خود را دوست داریم و این کار را برای آنها ادامه خواهیم داد. ما در زمینی بازی می‌کردیم که نمی‌توانستیم تاکتیک‌هایمان را در زمین پیاده کنیم. در بازی اراک بازیکنان ما حدود 550 پاس به یکدیگر دادند و می بینید که چقدر خوب بازی کردیم. همه باید به تیم کمک کنند. از هرکسی که بخواهد در مقابل این گروه به خدا و شهید سنگ تمام بگذارد تشکر می کنیم. ما دیگر از کسی کمک نخواستیم. فقط به خدا توکل می کنیم و سعی می کنیم در لیگ بمانیم و در نهایت یک رتبه خوب کسب کنیم.

دیدار تیم های فجرسپاسی و نساجی فردا (چهارشنبه) از ساعت 15:00 در ورزشگاه حافظیه برگزار می شود.

دکمه بازگشت به بالا