فرهنگ و هنر

رشد ۲۴ درصدی جذب دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد

پژمان فاضلی در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شهرکرد که با هدف جذب دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار می شود، اظهار داشت: در مهرماه امسال 2500 دانشجوی جدید کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، عمومی و مقاطع دکتری تخصصی بر اساس سوابق تحصیلی و با آزمون این دانشگاه دارای انتخاب واحد هستند که نسبت به مهرماه سال گذشته 24 درصد افزایش داشته است.


بیشتر بخوانید:

رشد 40 درصدی پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر


وی افزود: راه اندازی مرکز مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته آزاد در دانشگاه و سطح شهرستان، پاسخگویی، راهنمایی تحصیلی و ثبت نام فراگیران علاقه مند از اقدامات کلیدی در این دانشگاه برای جذب دانشجو است.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر و کرد وی در ادامه توضیح داد: تشکیل کمیته ویژه جذب دانشجو با حضور اساتید و کادر مجرب که با تشکیل جلسات ویژه با اساتید برتر، بسیار کارآمد است و فارغ التحصیلان فعال، بیش از 3000 تراکت و جزوه در 1400 آزمون سراسری مختلف، تیزرهای تبلیغاتی توزیع کردند. با موضوع دانشگاه ها و رشته های مقدماتی در فضای مجازی و از طریق صدا و سیما در مرکز استان چهارمحال و بختیاری، ارسال پیام های استانی انبوه به جامعه هدف، نشست های ویژه با تشکل ها و مراکز مختلف دانشجویی، پاسخگویی شبانه روزی از طریق شماره تلفن های اعلام شده در راهنمایی داوطلبان. این دانشگاه ظرفیت ها و رشته های تحصیلی مختلفی را برای جذب دانشجو معرفی می کند.

فاضلی می گوید: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد دارای مدرک فراگیر با 197 رشته تحصیلی در مقاطع مختلف است که از این تعداد 67 رشته در مقطع دکتری تخصصی، دکتری حرفه ای و کارشناسی ارشد و 130 رشته در مقطع کاردانی و کارشناسی است.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا