استان ها

انتقاد مدال آور نابینای پاراآسیایی از مسوولان ورزش همدان؛ دریغ از یک تبریک!

دارنده مدال بازی های پاراآسیایی جوانان در رشته دوومیدانی گفت: با وجود اینکه در مسابقات پاراآسیایی جوانان بحرین دو مدال برنز کسب کردم، اما همچنان مورد محبت مسئولان تربیت بدنی استان همدان نیستم.

مهرداد نجفی در گفت وگو با نازک نارنجی، با ارزیابی عملکرد خود در بازی های پاراآسیایی جوانان بحرین، اظهار کرد: این دوره از بازی های پاراآسیایی جوانان در 3 ماده از 100، 200 و 400 متر شرکت کردم و دو قهرمانی را کسب کردم. مدال برنز در دوندگی گرفتم. قدم صد و دویست متر شد اما هدفم کسب یک مدال طلا بود که به دلیل سطح بالای مسابقات فقط دو مدال برنز بود.

این دونده نابینا گفت: 4 سال طول کشید تا به سکو برسم، با وجود تاج و نبود شرایط تمرینی، سختی‌های زیادی را متحمل شدم و هزینه‌های زیادی را متحمل شدم تا بهترین عملکرد را در جهان داشته باشم. خوشحالم که چیزی نیاوردم.» به جوانان پاراآسیایی برنمی گردم.

وی از بی توجهی مسئولان تربیت بدنی استان همدان به ورزشکاران نابینا و کم بینای این استان انتقاد کرد و خاطرنشان کرد: با وجود اینکه بارها در مسابقات مختلف به این استان افتخار کرده ام اما خیر واقعا حمایت می کنم. در بازی های پاراآسیایی بحرین با اینکه دو مدال برنز کسب کردم اما هیچ تبریکی از سوی مسئولان تربیت بدنی استان همدان دریافت نکردم. متأسفانه به این مسابقات به عنوان یک مسابقات استانی نگاه می کنند و برایشان مهم نیست که ورزشکارش در بازی های پاراآسیایی جوانان مدال گرفته باشد.

نجفی خاطرنشان کرد: تا آنجایی که من اطلاع دارم همه استان ها برای ورزشکاران خود مراسم بدرقه برگزار می کنند اما متأسفانه فکر می کنم مسئولان تربیت بدنی استان همدان از حضور من در این بازی ها بی اطلاع هستند و بیشتر از مراسم اعزام به این مسابقات. من.” گفتن.

این دونده نابینا در پاسخ به این سوال که آیا مسئولان تربیت بدنی استان همدان نسبت به مدال آوران پارالمپیک توکیو همین برخورد را دارند، گفت: وحید علی نجمی تنها ورزشکار اعزامی به پارالمپیک توکیو نابینا و کم بینا است و او هم نداشت. حمایت ویژه.مسئولین همدان در این مراسم مهم حضور داشتند. البته حمایت آنها محدود به وعده ها و وعده هایی است که هرگز محقق نمی شود.

وی در پایان افزود: امیدوارم روزی بیشتر مورد حمایت مسئولان قرار بگیریم تا اشتیاق بیشتری برای حضور در بازی های آسیایی و سایر رویدادهای بین المللی داشته باشیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا