فرهنگ و هنر

انتقاد تند رضا رویگری از انتشار عکس فرامرز صدیقی/ با من هم همین کار را کردند

رضا رویگری بازیگر فیلم اجاره نشین ها گفت: قبل از کرونا وضعیت پیشنهاداتم پایین بود، شاید همه فکر می کردند من کاملا معلول هستم، شاید نمی توانم حرکاتی انجام دهم، اما قدرت بازی دارم. و درست نیست.» برای فراموش کردن.

وی دوران کرونا را رویایی خواند و ادامه داد: دوران کرونا مانند یک رویا گذشت، از یک سو افت تولیدات سینما و تلویزیون و در نتیجه کاهش پیشنهادات و از سوی دیگر خانه نشینی و مشاهده هر روز آن می تواند مردم را دیوانه کند.” البته اگر منصف نباشیم، در این دو سال با کرونا ارتباط زیادی داشتم، دوستانم مرا به یاد می آورند و احساسات من را دارند، اما وقتی فهمیدم شرایط کار برای همه خوب نیست، من از آنها انتظار نداشتم.

وی درباره پیشنهاد بازی در سریال جزیره افزود: پیش از این اشاره کردم که پیشنهاد بازی در این سریال را داشتم، از آن زمان تا کنون با من تماسی گرفته نشده و فکر می کنم از همکاری با من پشیمان شده اند.

بازیگر فیلم «دل شکسته» درباره آخرین فعالیت سینمایی خود افزود: به زودی مقابل دوربین فیلم شادوران اثری به کارگردانی حسین نمازی که خود را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می کند، می روم. خوشحالم که دوباره در این جشنواره حضور دارم چون جشنواره فیلم فجر همیشه حس خوبی برای هنرمندان دارد.

رویگری درباره وضعیت اسفبار هنرمندان پیشکسوت گفت: یکی عکس بدحال فرامرز صدیقی گذاشت، با من هم انجام داد، این حرکت ها واقعا حمایت نمی شود، اما حاشیه های زیادی ایجاد می کند، اگر به فکر استخدام هنرمند پیشکسوت هستید، باید رحم نکنیم. و کمک مالی، شما کار کنید تا ما بتوانیم خودمان را تامین کنیم.

5858

دکمه بازگشت به بالا