ورزشی

داور دو گل سالم تراکتور را نپذیرفت/ مشکلات زیادی داریم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، زونیمیر سولدو وی یکشنبه شب در نشست خبری پس از بازی آلومینیوم اراک اظهار داشت: می دانم امروز بازی سختی داریم. آلومینیوم ساختار خوبی دارد و بازیکنان آن مدت زیادی است که بازی می کنند. ما برای این بازی برنامه داشتیم و در دقایقی از بازی حتی بهتر از این مقابل حریف قرار گرفتیم.

وی ادامه داد: نیمه اول خوب کار نکردیم و متاسفانه در دقایق پایانی به گل رسیدیم؛ هرچند در نیمه اول گل خوردیم اما داور قبول نکرد.

سولدو وی با بیان اینکه در نیمه دوم تغییرات تیمی داشتیم، تصریح کرد: در نیمه دوم بهتر عمل کردیم. اما به دلیل سهل انگاری برای بار دوم توسط حریف جریمه شدیم و حتی در بازی تهاجمی هم گل نخوردیم. البته در نیمه دوم هم گل خوردیم که داور آن را نپذیرفت و متوجه شدیم که مشکلات زیادی داریم.

وی خاطرنشان می کند: غالباً گل ها با خطاهایی در خط دفاعی مشخص می شوند که می تواند بزرگ یا کوچک باشد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با تاکید بر اینکه کار سختی در پیش داریم، گفت: تراکتور افراد زیادی را از دست داده و آمادگی مناسبی وجود ندارد. تلاش زیادی کردم تا تراکتور را به سطح مطلوب برسانم. از سوی دیگر آلومینیوم کار خود را به موقع آغاز کرد و هیچ تغییری در کادر فنی خود ایجاد نکرد.

وی در خصوص تاثیر کم خبری در نتیجه بازی امروز گفت: من همه مردم را حساب می کنم. به هر حال وجود خبر می تواند به ما کمک کند. این دروازه بان یک ماه در جمع ما نخواهد بود و باید بازیکن جایگزین را تقویت کنیم.

سولدو وی در پایان با بیان اینکه محمد عباس زاده بازیکن بسیار خوبی است، تاکید کرد: این بازیکن مصدوم است و هنوز به فرم ایده آل برای بازی 90 دقیقه ای نرسیده است.

دکمه بازگشت به بالا