ورزشی

قرارداد چهار ساله فوتبال ایران و قطر قبل از جام جهانی

به گزارش شفاف، تفاهم نامه همکاری بلندمدت بین روسای فدراسیون های فوتبال دو کشور که امروز از سوی فدراسیون فوتبال قطر در دوحه برگزار می شود، امضا شد.

بر اساس این تفاهم نامه، دو فدراسیون برای برگزاری بازی های دوستانه، تدارکاتی ملی و همچنین اردوهای آماده سازی در تمامی سطوح در رده های سنی مختلف و تیم های ملی فوتبال اعم از آقایان و بانوان همکاری خواهند کرد. همکاری طولانی مدت دو طرف که به زودی در زمینه های مختلف اجرایی خواهد شد، به دلیل روابط خوب دو کشور، همسایگی، همجواری و تشابه فرهنگی دو کشور میزبان جام جهانی 2022 و زیرساخت های مدرن ضروری است. . در قطر..

در این جلسه حمیدرضا مهرعلی (سرپرست نایب رئیس فدراسیون)، رفیعی (مشاور حقوقی رئیس فدراسیون) و دراگان اسکوچیچ (سرمربی تیم ملی) عزیزی خادم را همراهی کردند. همچنین ماتیاس گرفستورم، رئیس دفتر اینفانتینو در این نشست حضور داشت.

قرارداد چهار ساله فوتبال ایران و قطر قبل از جام جهانی

عزیزی خادم شب گذشته در حاشیه مراسم افتتاحیه جام عرب با جیانی اینفانتینو رئیس فیفا که قرار است در بهمن ماه سال 1393 به ایران سفر کند، دیدار کرد.

عزیزی خادم به دعوت رسمی رئیس فدراسیون فوتبال قطر به قطر سفر کرد.

قطر در آبان 1401 میزبان جام جهانی فوتبال قطر خواهد بود و تیم ملی ایران تنها یک قدم تا ثبت نام در این مسابقات فاصله دارد. بر اساس این قرارداد، تیم ملی امیدوار است تا یک سال بعد از مسابقات، از امکانات ورزشی قطر برای میزبانی اردوها و بازی های دوستانه استفاده کند.

دکمه بازگشت به بالا