اجتماعی

راحت‌ترین کار برای ایجاد اشتغال در استان مرز و طرح جهش تولید مسکن است

نازک نارنجی/ سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ساخت خانه در 120 مزرعه آغاز می شود، گفت: امروز ساده ترین راه برای ایجاد اشتغال در سیستان و بلوچستان صنعت و معدن نیست، بلکه بیشترین کار، مرزنشینی و … است. پروژه تولید مسکن است.»

به گزارش نازک نارنجی – حسین مدرس خیابانی در نشست توسعه شهری زاهدان افزود: در همه جای استان باید ابتدا استانداردهای مناسب در هر حوزه دفع زباله، معماری ساختمان، تردد خودروها و جایگاه سوخت را بشناسیم و معرفی کنیم. آن. در جای دیگر.”

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه جذب واحدهای تولیدی موجود آسانتر از جذب سرمایه است، گفت: طرح توسعه واحدهای تولیدی استان نیازمند شفاف سازی است.

مدرس خیابانی افزود: در بحث توسعه شهری، اگر بخواهیم الگوی موفقی را به هم استانی های خود ارائه کنیم، باید زاهدان را از نظر همه شاخص ها، شهر خوبی معرفی کنیم؛ در توسعه شهری، اجتماعی، فرهنگی و رفاهی. “

وی خاطرنشان کرد: ابتدا باید مرکز سیستان و بلوچستان (زاهدان) را ساماندهی و ساماندهی کنیم و سپس منتظر باشیم تا سایر نقاط استان اتفاقاتی در پی آن داشته باشند. .

استاندار با اشاره به اینکه به دنبال گام های ملموس در سیستان و بلوچستان بودیم، گفت: باید بتوانیم الگوی ملموسی از موفقیت نظام را به مردم نشان دهیم و به مردم ارائه دهیم.

وی با اشاره به اینکه می خواهیم سیستان و بلوچستان را پروژه محور مدیریت کنیم، تاکید کرد: همه چیز حتی ریزه کاری ها باید بر اساس نوع پروژه تعریف شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا