استان ها

دیدار سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با فرمانده ناوتیپ رزمی ۱۱۲ ذوالفقار نیروی دریایی سپاه قشم

به گزارش نازک نارنجی از قشم، افشار فتح الهی در دیدار پرشور فرمانده نیروی دریایی سپاه 112 ذوالفقار قشم، اظهار داشت: تامین امنیت این مکان استراتژیک بدون ترحم برای کشور باعث افتخار است. نیروهای سپاه.”

وی با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی قشم افزود: این منطقه دارای ظرفیت‌های فراوانی به‌ویژه در زمینه تولید و صادرات محصولات ملی است که می‌تواند نقش مهمی در اقتصاد و مبادلات ارزی کشور داشته باشد.

فتح الهی ادامه می دهد: قدرت تفاوت نیروهای نظامی با ایمان و تعهد آنهاست.

فتح الهی قدرت نظامی را عامل تفاوت نیروهای نظامی ایران با نیروهای نظامی سایر کشورها در ایمان و تعهد دانست و ادامه داد: نیروهای نظامی ما همواره برای حفظ استقلال، امنیت و ارضی ایران کاملا در صحنه بوده اند. تمامیت. “

رئیس سازمان منطقه آزاد قشم همچنین به قدرت نظامی سپاه اشاره کرد و گفت: دشمن در عرصه جنگ نظامی نمی تواند با ما مقابله کند و به همین دلیل دوباره به جنگ فرهنگی و اقتصادی تبدیل شده است و ما باید در این زمینه برنامه ریزی دقیق تری داشت.

لازم به ذکر است افشار فتح الهی رئیس سازمان منطقه آزاد قشم صبح امروز شنبه 6 آذر 1400 به همراه دومین فرمانده سپاه پاسداران اسکندر میرشکاری نسب فرمانده ناوگروه رزمی 112 ذوالفقار نیروی دریایی ارتش سپاه (ندسا) قشم به همراه جمعی از فرماندهان سپاه قشم و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم دیدار کردند.

48

دکمه بازگشت به بالا