ورزشی

کمانداران برتر هفته سوم و چهارم لیک برتر تیروکمان معرفی شدند

در پایان هفته های سوم و چهارم لیگ برتر تیراندازی با کمان که در بخش ریکرو و کامپوند مردان برگزار شد، تیراندازان برتر مشخص شدند.

به گزارش نازک نارنجی، در پایان هفته های سوم و چهارم لیگ برتر تیراندازی با کمان که امروز (پنجشنبه) چهارم آذرماه در محل تیراندازی با کمان و در بخش ریکرو و کامپوند مردان برگزار می شود، نتایج کمانداران به پایان می رسد. اعلام شود. به شرح زیر است.

هفته سوم درمان در مردان

تیم استان مرکزی با نتیجه 3 بر 2 مقابل آلفا به پیروزی رسید، آکادمی راد 5 بر صفر ناجا را برد، سهند تبریز 5 بر صفر نفت امیدیه را شکست داد، مرال 4 بر 1 مقابل هیئت استان قزوین، سپاهان 3 بر 2 سپاهان را شکست داد. .

در هفته چهارم کا مپوند مردان آکادمی راد با نتیجه 4 بر یک هیئت استان مرکزی را شکست داد، استان کرمان با نتیجه 4 بر یک مقابل آلفا به پیروزی رسید، سهند تبریز 3 بر 2 ناجا را شکست داد، سپاهان 5 بر صفر نفت امیدیه را شکست داد، مرال 3 برنده شد. 2 مقابل هیلان

در هفته سوم ریکاردو مردان، آکادمی استعدادیابی تبریز ۴ بر یک سپاهان را شکست داد، ناجا ۵ بر صفر سهند تبریز را شکست داد، تیرانا ۵ بر صفر هیئت استان اردبیل را شکست داد، هیئت استان مرکزی ۴ بر ۱ پارس مغان را ۴ بر ۱ کارن آرچر را شکست داد. امیدیه، آکادمی راد با نتیجه 5 بر صفر انجمن اوتیسم ایران را شکست داد.

هفته چهارم ریکرو مردانه

ناجا 5 بر صفر مقابل آکادمی استعدادیابی تبریز به برتری رسید، دانشگاه آزاد اسلامی 4 بر یک سپاهان را شکست داد، سهند تبریز 4 بر یک مقابل تیرانا به برتری رسید، کارن آرچری با نتیجه 4 بر یک هیئت استان اردبیل را شکست داد، آکادمی راد 5 کشت و صنعت پارس مغان را شکست داد. صفر و انجمن اوتیسم ایران نیز 3 بر 2 نفت امیدیه را شکست داد.

در پایان هفته سوم و چهارم لیگ برتر تیراندازی با کمان در کامپوند، محمد صالح پالیزبان از تیم آکادمی راد با 359 امتیاز، امیر کاظم پور از تیم سپاهان با 352 امتیاز و حمزه نکویی از تیم هیئت کرمان با 352 امتیاز. اولین است. با بالاترین امتیاز به مقام سوم رسید.

در ماده ریکرو محمدصادق کبودانی از تیم ناجا با 335 امتیاز، میلاد وزیری از تیم دانشگاه آزاد با 331 امتیاز و صادق اشرفی از تیم دانشگاه آزاد با 323 امتیاز بیشترین کمانداران ریکرو بودند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا