استان ها

گرامیداشت هفته بسیج در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر به همین مناسبت بسیج هفته گلزار شهدای بوشهر در مراسمی معنوی با حضور اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر به سخنرانی پرداخت.

در این آیین معنوی شرکت کنندگان علاوه بر قرائت زیارت عاشورا و گرامیداشت رشادت ها، رشادت ها و جانفشانی های شهدا با قرائت فاتحه، قبور شهید انقلاب و هشت سال دفاع الهی و اهداء را بدرقه و عطرافشانی می کنند. شاخه های گل بار دیگر با آرمان های والای حضرت امام خمینی (ره) ایران اسلامی و شهدای گرانقدر انقلاب این پیمان را تغییر دادند.

به گزارش آنا، در این مراسم بسیجیان حضوری فعال داشتند دانشگاه آزاد بوشهر مفتخر شد.

گرامیداشت هفته بسیج در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

به مناسبت هفته بسیج مراسم غبارروبی مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد.

حجت الاسلام محمدمهدی شمسی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی در استان آذربایجان شرقی در مراسم بدرقه مزار شهدای گمنام که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، اظهار داشت: بسیجیان امروز در مانند بسیجیان در آغاز اسلام، بر حسب مقتضیات زمان و مکان، باید دارای روحیه وجدان و درک وسیع باشند.

گرامیداشت هفته بسیج در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

وی افزود: طبق تعبیر بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) جامعه اسلامی در هر عصری باید نسل بسیجی را تربیت کند و همسو با ارزش های انقلاب اسلامی باشد.

پیشرفت کار نیازمند روحیه بسیجی است

به گزارش آنا از نی ریز، حمید آروین، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در همایش پیاده راه که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار شد، اظهار کرد: هر جا که روحیه بسیجی و جهادی وجود دارد، اوضاع خوب است و پیشرفت واقعی وجود دارد. روحیه بسیجی می خواهد و ما باید برای پیشرفت و اهمیت دانشگاه فعالیت های مشابه بسیج را انجام دهیم. (ادامه مطلب)

گرامیداشت هفته بسیج در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

همایش پیاده روی گرامیداشت هفته بسیج با همکاری و مشارکت اساتید بسیجی، بسیج دانشجویی، بسیج ادارات و اصناف شهرک نی ریز و محل معاونت مالی و ستاد فعالیت های ایثارگران و ایثارگران. دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز با حضور هیئت و کارکنان این واحد دانشگاهی از دانشگاه تا تفرجگاه بیدباخویه برگزار شد.

در این مراسم از کارکنان فداکار و بسیجی دانشگاه که در دوران دفاع مقدس در عرصه مبارزه حق علیه باطل حضور داشتند و کارکنان بسیجی شهرستان با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

شهدا برای آسایش ما جان خود را فدا کردند

به مناسبت هفته بسیج مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع حرم محمود جانانسری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردستان با حضور جمعی از مسئولین، بسیجیان و مردم در جوار گلزار شهدای این دانشگاه برگزار شد.

گرامیداشت هفته بسیج در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

حجت الاسلام عبدالله عسگری امام جمعه زواره در این مراسم و در جوار گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردستان گفت: این شهر و این دانشگاه مزین به قبور شهدا و جوانان است. وطن خود را ترک کردند.

وی افزود: همانا اگر کسی در مقام والای این بزرگواران شک کند جایگاه ابدی او زیر جهنم است.

امام جمعه زواره گفت: در اردستان شهدای گمنام وجود دارد که مایه مباهات است و برای شهر زواره که از توابع این شهرک است باید زمینی برای تدفین گمنام داده شود. شهدا .

بسیجی چکیده عشق و مظهر شور و شوق است

به گزارش خبرنگار آنا، مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فسا با بیان مراسم پرتاب و گلریزان بر مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد فسا گفت: بسیج یک افتخار و یک ارزش است و بسیجی چکیده عشق و نماد شور و شوق نماد تعصب و ولایت مداری مدرسه است. لذا بر ماست که با دفاع از ارزش های انقلاب و حمایت از ولی فقیه به عنوان بسیجی از اسلام و مسلمین پاسداری کنیم.

حجت الاسلام محمد راهور افزود: هفته بسیج جشن فداکاری هایی است که برای سربلندی این سرزمین انجام شده است. بدون شک اساتید، کارکنان و دانش آموزان بسیجی دانشگاه ها باید با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و ارتقای علمی و فکری خود زمینه رشد و تفکر بسیج را در دانشگاه ها و مراکز علمی فراهم کنند.(ادامه مطلب)

مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فسا گفت: شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و باید یاد و خاطره و ایثار آنها را همواره به یاد داشته باشیم.

در این مراسم دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فسا غور علاوه بر ادای احترام با قرائت صلوات و فاتحه، ارادت قلبی خود را به شهدای گمنام این واحد در دانشگاه و رهبر معظم انقلاب ابراز داشتند.

حضور اساتید بسیجی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان

به مناسبت هفته بسیج اساتید بسیجی استان خراسان رضوی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان حضور یافتند.

به گزارش آنا، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان هم‌اکنون میزبان مریم آرام، مسئول امور بانوان و خانواده و نماینده فعالیت‌های بانوان بسیج، اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و اساتید بسیجی استان است.

معاونت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی با همکاری کانون بسیج اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان اردوی زیارتی یک روزه را با حضور اساتید خواهر استان برگزار کرد.

این گردهمایی با سخنرانی زهرا موسوی نژاد عضو شورای اسلامی شهر و مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار قوچان در کنار مزار شهدای جاودانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان برگزار شد.

اقامه نماز جماعت، دیدار در حلقه صالحین، گفتمان فرهنگی، بازدید از مناظر زیبای طبیعی از مهمترین برنامه های این اردو می باشد.

انتهای پیام/4062/

دکمه بازگشت به بالا