حوادث

همدستی کارمند و مسئول داروخانه برای قاچاق ۶۰۰۰ دارو

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از یک میلیارد ریال مواد مخدر قاچاق در خارج از شبکه توزیع در مرکز تهران خبر داد.

به گزارش نازک نارنجی، سرهنگ علی ولی پور گودرزی در این باره گفت: در تاریخ ۲۶ آبان ماه سال جاری ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از طریق بازرسان معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران از فعالیت های فردی حوزه خرید و فروش مطلع شدند. و مواد مخدر را قاچاق کردند و موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی با بیان اینکه این فرد در محدوده خیابان سپهبد قرنی فعالیت می کرد، گفت: محل فعالیت این فرد توسط پلیس و ماموران پس از اطمینان از صحت گزارش با هماهنگی مقام قضایی تحت نظر قرار گرفت. ماموران و پس از کسب مجوز قضایی. کارشناسان سازمان غذا و دارو به محل اعزام و فرد مذکور را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

ولی پور گودرزی با اشاره به بازرسی از این منطقه گفت: ماموران در بازرسی از محل دستگیری و خودروی متهم 6 هزار قلم انواع مواد مخدر اعم از قرص و آمپول توزیعی یا غیر توزیعی خرید و فروش کردند. شبکه. کشف شده.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه داروها شمارش و به نماینده سازمان غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران تحویل داده شد، گفت: داروخانه این داروها را از بازار ناصرخسرو خریداری و به فروش می رساند. مشتریان داروخانه خارج از شبکه

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش تخمینی مواد مخدر کشف شده را یک میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: این مرد برای ادامه تحقیقات جنایی روانه دادسرا شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا