ورزشی

رقابت ۱۳ تیم از دانشجویان، دانش‌آموزان و نخبگان فردوس در مسابقه «ایده‌شو»

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، به همت بسیج علمی دانشجویی شهرستان فردوس و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه فنی و مهندسی و مرکز رشد و فناوری فردوس، مرحله شهرستانی مسابقه ایده در دانشگاه آزاد اسلامی فردوس برگزار شد.

مسابقه ایده شو با حضور 40 نفر در قالب 13 تیم و ایده هایی از دانش آموزان، دانش آموختگان و نخبگان طی دو روز برگزار شد و با اتمام سه طرح به مرحله استانی مسابقات راه یافتند.

مرکز رشد و فناوری استان خراسان جنوبی مسئولیت برگزاری کارگاه این مسابقه را بر عهده دارد «بررسی اجمالیعلی زحمتکش، معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی فردوس، مهدی تورانی، معاون آموزشی دانشگاه صنعتی و مهندسی فردوس و امیر عبداللهی، رئیس مرکز رشد و فناوری فردوس، در مورد طرح ها و ایده های این مسابقه تصمیم گیری کردند.

زحمتکش، داور این دوره از مسابقات در خصوص نتایج رویداد ایده شو گفت: پروژه های دریافتی به دبیرخانه این دوره 13 مورد در دو روز به رقابت و در نهایت ایده دستگاه نشت یاب آب خانگی و صنعتی بود. استفاده به عنوان اولین ایده این دوره انتخاب شد. شکر درختان زعفران و کولر آبی بهینه نیز مقام دوم و سوم را کسب کردند.

انتهای پیام/4062/

دکمه بازگشت به بالا