اجتماعی

درخشش دانش‌آموز سمای بوشهر در مسابقات کشوری طرح قدس

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر، نتایج سیزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن در سما (قدس پلانودر دو بخش شفاهی، کتبی و در زمینه ترتیل به روش ترتیل، ترتیل به روش تحقیق، حفظ قرآن کریم، حمد و ادعیه، تدبر در آیات، نهجه البلاغه و صحیفه سجادیه، دعای خیر ابلاغ می شود. تالیف و تحقیق (مقاله نویسی).


بیشتر بخوانید:

برگزاری مسابقات طرح قدس در استان بوشهر


بر اساس این خبر، فاطمه اردبیلی دانش آموز دبیرستانی سما بوشهر در مسابقات سراسری قرآن سما (طرح قدس) مقام اول را کسب کرد.

در مرحله اول، داوطلبان مدارس و دانشکده های مهارتی و کارآفرینی به مدت 30 ساعت به آموزش پرداختند و در میان آنها علاقمندان به مسابقات شفاهی و کتبی راه خود را پیدا کردند. در این دوره 5462 دانش آموز، 1716 دانش آموز و 1265 کارمند شرکت کردند.

دومین دوره این مسابقات در سطح واحد دانشگاهی و سپس در سطح استانی برگزار شد و نفرات برتر استانی به معاونت فرهنگی، هنری و تربیت بدنی سازمان سما معرفی شدند.

به گزارش آنا، سیزدهمین دوره مسابقات سراسری طرح قدس دانش آموزی، دانش آموزی و کارکنان با شرکت 705 شرکت کننده از 26 لغایت 28 آنلاین ماه 1400 توسط سما مرند در رشته های شفاهی از طریق روخوانی، تحقیق، حفظ، اذان و مداحی و در رشته های مکتوب ترجمه، تدبر در آیات، صحیفه سجادیه، نهج البلاغه و تحقیق انجام شده است.

مسابقات شفاهی در دو بخش خواهر و برادر و مسابقات کتبی همزمان در فضای مجازی برگزار شد که فاطمه اردبیلی در رشته تدبر آیات دبیرستان رتبه اول کشور را کسب کرد.

انتهای پیام/4117/4062/

دکمه بازگشت به بالا