استان ها

راههای مسدود شده 55 روستا در استان قزوین بازگشایی شد

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی از قزوین؛ احسان شهبازی در خصوص بازگشایی راه های مسدود شده به دلیل بارش برف اظهار کرد: بارش برف که از شب گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد همچنان برخی از راه های روستایی استان را مسدود می کند.

وی افزود: از امشب راه روستایی 98 روستای استان قزوین به دلیل بارش برف مسدود شده که با تلاش راهداران فعلی 55 روستا بازگشایی شده است.

IMG-1156

شهبازی تصریح کرد: ظهر فردا امیدواریم راه های مسدود باقی مانده بازگشایی و تردد در آنها انجام شود.

معاون راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قزوین یادآور شد: بارش شدید برف که مشکلات گردنه کمان سر را به همراه داشت با اعزام اکیپ به جاده رفع شد و تردد در این مسیر جریان داشت.

شهبازی گفت: اکیپ های راهداری در 4 راه عوارضی، عوارضی شماره یک، کنارگذر، عوارضی شماره 3 و منطقه خزر مستقر هستند و در حال حاضر تردد در محورهای اصلی جریان دارد.

وی یادآور شد: هم اکنون راهداران با تجهیزات راهداری در حال بازگشایی راه ها هستند و به زودی تمامی راه های روستایی بازگشایی می شود.

شهبازی بیان کرد: پاسگاهی در مسیر کمانسر ساخته شده که امیدواریم با تامین تجهیزات آنها بتوانیم این پاسگاه را در سال جاری به بهره برداری برسانیم.

بازگشایی

وی بیان کرد: به دلیل لغزنده بودن معابر از رانندگان درخواست می شود ضمن بستن زنجیر چرخ و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در حرکت دقت کنند.

دکمه بازگشت به بالا