اجتماعی

صدور حکم تعطیلی چهار بیمارستان از سوی تعزیرات/ جریمه ۱۳ هزار میلیاردی همراه اول و ایرانسل

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از تعطیلی چهار بیمارستان تهران به دلیل پذیرش بیش از حد بیماران خبر داد و گفت: این چهار بیمارستان برای سومین بار مرتکب این تخلفات شده اند و بر این اساس قانون باید تعطیل شود اما اگر توانستند رضایت دهند. شک و تردید، آنها تخفیف دارند.” شد.

به گزارش نازک نارنجی، محمدعلی اسفنانی در این باره گفت: تعداد قابل توجهی از بیمارستان‌های تهران از مردم اضافه برداشت کرده‌اند که در حال بررسی است و در چهار مورد اضافه برداشت از بیماران به‌ویژه بیماران عروق کرونا ویروس مشاهده شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از تعطیلی چهار بیمارستان در تهران به دلیل استقبال بیش از حد از بیماران خبر داد و گفت: از آنجایی که این تصمیم قطعی نشده است، از ذکر نام آنها متأسفیم، بیمارستان ها، اما هر چهار بیمارستان. برای سومین بار نقض شد.

وی گفت: پرونده ها توسط کمیسیون ماده 11 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی متعلق به دانشگاه های علوم پزشکی به زندان ارسال شد که به سرعت رسیدگی کردیم و قضاوت اولیه صادر شد و اعلام نمی کنیم. بیمارستان

مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران افزود: این چهار بیمارستان در تهران هستند و تخلف هر چهار بیمارستان درجه سه است، بنابراین هر چهار بیمارستان باطل شده و مجوز باید تعطیل شود. رضایت شاکیان

اسفنانی گفت: در نتیجه بیمارستان اول 221 میلیارد ریال از مردم دریافت کرد و علاوه بر بازگرداندن این مبلغ، 3 میلیارد و 130 میلیون ریال نیز به عنوان جریمه خزانه دولت باید پرداخت کند.

وی افزود: این بیمارستان به ابطال پروانه تاسیس و همچنین پروانه مدیر فنی و توبیخ کتبی و ورود به پرونده پزشکی محکوم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: بیمارستان دوم نیز بابت اضافه پرداختی که دریافت کرده به پرداخت 10 برابری تخلف و ابطال پروانه مدیر فنی و احیای ساختمان محکوم شد. مجوز، احکامی در مورد این بیمارستان صادر می شود.

اسفنانی افزود: بیمارستان سوم نیز 178 میلیون ریال از مردم دریافت کرد که علاوه بر عودت این مبلغ باید یک میلیارد و 700 میلیون ریال جریمه و ابطال پروانه ساخت و ابطال پروانه مدیر فنی بپردازند. برای این بیمارستان صادر شد.

وی گفت: بیمارستان چهارم نیز به استرداد 458 میلیون ریال اضافی دریافتی از مردم به شکات و پرداخت 21 میلیارد و 607 میلیون ریال جریمه نقدی و ابطال پروانه تاسیس و ابطال پروانه مدیر فنی محکوم شد. ، توبیخ کتبی و درج پرونده پزشکی. محکوم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران افزود: این چهار بیمارستان برای سومین بار مرتکب این تخلفات شده اند و طبق قانون باید تعطیل شوند و در صورت رفع شبهات مشمول تخفیف می شوند زیرا برای تعطیلی بیمارستان. در این شرایط مناسب نیست.»

اسفنانی از مسئولان بیمارستان خواست مراقب مردم باشند در غیر این صورت متخلفان محاکمه خواهند شد.

وی گفت: چهار بیمارستان شاکی خصوصی داشتند که بیشتر آنها بیماران عروق کرونا ویروس بودند اما سایر بیماران نیز در این موارد شکایت داشتند.

13 هزار میلیارد جریمه همراه اول و ایرانسل در جریمه

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از جریمه قطعی همراه اول و ایرانسل به دلیل دریافتی بیش از حد از مشتریان بسته های اینترنتی خبر داد.

محمدعلی اسفنانی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا شکایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دو اپراتور همراه اول و ایرانسل حدود یک سال پیش در ندامتگاه تهران منجر به صدور حکم شده است؟ وی افزود: رسیدگی به این پرونده زمان زیادی می برد زیرا باید استعلامات و کار کارشناسی انجام شود تا نحوه محاسبه دریافتی های اضافی از افراد در بسته های بلند مدت و کوتاه مدت ارائه شده مشخص شود. یک کار فوق العاده فنی بود و برخی از مراجع باید میزان تخلف را به ما اطلاع می دادند.

وی گفت: به هر حال این پرونده در شعب اصلی ما رسیدگی شد و منجر به صدور حکم شد و در شعبه تجدیدنظر این حکم قطعی و اجرا شد.

اسفنانی افزود: بر این اساس اپراتور همراه اول به پرداخت 7 هزار و 603 میلیارد ریال وجه نقد از وجوه دولتی و اولین تخلف و ایرانسل به پرداخت 5 هزار و 407 میلیارد ریال جریمه نقدی و اولین تخلف محکوم شدند.

وی گفت: با توجه به اینکه مردم نیز در این مورد متضرر می شوند، باید بتوان خسارت وارده به مردم را جبران کرد.
اسفنانی افزود: این حکم پایان کار اداره کل تعزیرات حکومتی تهران است و البته در صورت تشکیل پرونده و عدم صدور قرار توقف قابل تجدیدنظر در دیوان عدالت اداری است. این حکم از امروز قابل اجرا در دیوان عدالت است.»

اسفنانی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر چالش های پیش روی سازمان تعزیرات در رسیدگی به پرونده های ملکی سازمان اموال تملیکی نه؟ وی افزود: جمعه گذشته به همراه رئیس قوه قضائیه از سازمان جمع آوری و فروش اموال بازدید کردیم که البته چهار بار به این مرکز مراجعه کرده ام.

وی گفت: در آنجا دو مشکل جدی وجود دارد که یکی از آنها مربوط به نگهداری است و رئیس قوه قضاییه نیز تاکید کرده است که این نحوه نگهداری اموال درست نیست.

اسفنانی افزود: انبار و انبار معنای خاص خود را دارد و در انبارهای سازمان اموال می بینیم که برخی از اقلام در خارج از خانه نگهداری می شوند که در اثر گرما، سرما، برف و باران آسیب دیده اند و برخی اقلام در انبارهای سرپوشیده هستند اما روش انبار نادرست است زیرا اقلام روی هم چیده شده اند و کدهایی را وارد می کنند که خودشناس هستند و منبع کاشف کیست و فایل کجا رفته است؟

وی گفت: متأسفانه به دلیل همین مشکلاتی که وجود دارد، آمارها مغایرت هایی وجود دارد و در آن برنامه بازدید اعلام کردند که 900 پرونده در این زمینه در زندان های تهران گرفته نشده است، در حالی که ما آمار دقیق خود را در آنجا داریم. .مجموع موجودی پرونده ما 378 مورد است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران افزود: در مورد مابقی پرونده ها حکم صادر شده و این 378 پرونده نیز مورد رسیدگی قرار گرفته است و در سال های گذشته و غیره حتی یک پرونده هم نداشته ایم.

اسفنانی گفت: البته مواردی وجود دارد که در زمان کشف اشیاء ممنوع یا مجاز بودن این اشیاء مشخص نشده است و آیا پرونده برای تعیین ماهیت اشیاء به مراجع قضایی ارسال می شود. ، آیا . .

وی افزود: در هر صورت به توصیه رئیس قوه قضائیه و موافقت کارگروه مربوطه، امروز یکی از بهترین نیروهای خود را تعیین کرده ایم تا موارد را به صورت انفرادی مورد بازرسی قرار دهد و در صورت باقی ماندن موارد، بلافاصله حکم صادر خواهد شد.»

اسفنانی در پاسخ به اینکه آیا دستگاه های مربوطه به سوال جریمه ها پاسخ شما را سریع می دهند؟ وی گفت: یکی از مشکلاتی که رسیدگی به پرونده ها را طولانی می کند نتیجه استعلام است.

وی افزود: اکنون یکی از روسای شعب بازنگری تعزیرات گفته است که در یک پرونده 20 بار سوال را تکرار کرده اما هنوز به ما پاسخی نداده اند و این روند تحقیقات را طولانی می کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا