حوادث

کشف ۲۳ تُن کالای اساسی سرقتی در بندر امام خمینی (ره)

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: با هوشیاری همکارانم در یگان حفاظت بنادر و دریانوردی بندر امام خمینی (ره) خوزستان، ۲۳ تن اقلام اساسی از جمله غلات و کودهای شیمیایی سرقت و ضبط شد.

به گزارش نازک نارنجی، سردار «مهدی معصوم بیگی» با بیان برخی از جزئیات این کشف گفت: اخیرا یکی از شگردهای سارقان وزن کشی اشتباه، جعل و تحریف بارنامه کامیون های باری بوده است.

وی ادامه داد: در همین راستا مسئولان یگان حفاظت سازمان بنادر برای کمک به توسعه اقتصادی در مبارزه و مبارزه با مفاسد اقتصادی، هنگام نظارت بر عبور و مرور خودروها به بسیاری از کامیون های تجاری مشکوک می شوند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا افزود: پس از بررسی مدارک و ارزیابی مجدد مشخص شد تناژ درج شده در بارنامه کامیون های حامل غلات و کودهای شیمیایی 56 تن بوده که با وزن واقعی مطابقت ندارد. از اقلام اساسی به وزن 79 تن. در این عملیات با نظارت همکارانم در یگان حفاظت بندر امام خمینی(ره) 23 تن اقلام اساسی به سرقت رفت.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه در این عملیات سه دستگاه کامیون توقیف و چهار نفر دستگیر و به همراه پرونده های سازماندهی شده برای سیر مراحل قضایی به دادسرای عمومی و انقلاب بندر امام خمینی (ره) معرفی شدند، گفت: افراد سودجو و سارقان. . با هشدار به اینکه با تحریف اسناد حمل و نقل و هرگونه اقدام مجرمانه به دنبال سرقت هستند. با توجه به تعهد، هوشیاری و تخصص فنی کارکنان یگان‌های حفاظت بنادر و دریانوردی سراسر کشور، اجازه هرگونه سرقت محموله‌های متعلق به همه را نخواهیم داد. ایرانیان.پا.

به گزارش سایت پلیس، شایان ذکر است؛ کارشناسان ارزش محموله مسروقه 23 تنی را 2 میلیارد و 213 میلیون و 200 هزار ریال برآورد کردند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا