استان ها

نقطه قوت دانشگاه آزاد خراسان‌رضوی انس در حوزه فرهنگ است

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، محسن مرادی در سومین جلسه شورای فرهنگی دانشجویی ویژه دانشگاه آزاد اسلامی در استان خراسان رضوی با هدف سند تغییر و سفارش دانشگاه آزاد اسلامی بر لزوم تلاش برای تحقق این سند تاکید کرد و گفت: همه ما با توجه به ارزش های نظام در قبال این سند مسئول هستیم.


بیشتر بخوانید:

نقش موثر هسته اساتید مشاور در بهبود شرایط فرهنگی


وی افزود: رسیدن به این شغل مستلزم تلاش است، حتی ممکن است گرفتاری ها و مشکلات خود را داشته باشد، زیرا عمل بی دردسر نیست، تعهد و پایبندی به ارزش ها و اصول تغییر، واقعا فرهنگ دانشگاهی نیازمند تلاش و پشتکار است. .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با تشکر از زحمات دفتر نهاد رهبری و معاونت فرهنگی گفت: توان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی است. آشنایی و الفت در حوزه فرهنگی است.

مرادی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در شکل گیری برنامه های فرهنگی و تحقق سند تحول و اهمیت فرهنگی باید همچون گذشته بدرخشد و رتبه بسیار خوبی در رتبه کشوری کسب کند.

تیم فعلی دانشگاه نگران سند تغییر است

نماینده ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی در خراسان رضوی نیز در این دیدار گفت: خوشبختانه انسانیت و انسان دوستی که مفاد سند تحول و تعالی در دانشگاه است، دغدغه اصلی مقام معظم رهبری است. دانشگاه آزاد اسلامی و مدیران و نمایندگان واحدها. همه ما با این سند خواهان تغییر، رشد و ارتقای دانشگاه هستیم.

حجت الاسلام جواد مهدوی افزود: خود سند تحول هیچ کدام از دانشگاه ها را مشخص نکرده است، اگر نتوانید و خلاقانه فکر نکنید این سند فراموش می شود، مجموعه استانی فعلی بسیار نگران هستند در تحقق این امر. سند.”

وی با تاکید بر تحقق سند تحول افزود: باید در هر یک از واحدهای استانی تیمی تشکیل شود و با همدلی، هماهنگی و همکاری در این سند تلاش کنیم از این ظرفیت دانش آموزان در این امر استفاده کنیم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی در خراسان رضوی گفت: در سند اصلاحی 18 مورد بر عهده دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری است و در نظر گرفته شده که دفتر ارتباط داریم. در همه از واحدها انتظار می رود که رابطین در 18 جدیت بیشتری نسبت به این برنامه ها داشته باشند و ما را در ایفای نقش موثر در این زمینه یاری کنند.

ما هیچ واحد دانشگاهی ضعیفی در حوزه فرهنگی نداریم

رئیس شورای فرهنگ ویژه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی نیز در این جلسه گزارشی را برای بررسی سوابق فرهنگی واحدهای استانی و تبیین سند تحول فرهنگی و تعالی در دانشگاه آزاد اسلامی ارائه کرد.

علی اصغر یساکی از کسب بالاترین رتبه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در کشور خبر داد و گفت: خراسان رضوی تنها استان کشور است که در این زمینه واحدهای ضعیفی ندارد و مایه مباهات است.

وی ملاک ارزیابی فرهنگی در کشور را نظام نظارتی دانشگاه آزاد دانست و با توجه به مشکلات این ارزشیابی از صدور کارنامه فرهنگی سال تحصیلی جدید خبر داد و افزود: روش ارزشیابی فرهنگی به این صورت است. . در سال جدید توسعه می یابد.

به گزارش آنا، در این نشست با اهدای لوح از نمایندگان فرهنگی و دانشجویی واحد بردسکن و گناباد به دلیل نمایش خوب فرهنگ کشور قدردانی شد.

انتهای پیام/4117/4062/

دکمه بازگشت به بالا