ورزشی

ترکیب تیم ملی تکواندو در مسابقات قهرمانی جهان زنان مشخص شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نخستین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی بانوان جهان (G4) 2021 از 4 تا 6 آذرماه (25 تا 27 آبان) به میزبانی ریاض عربستان سعودی برگزار می شود.

بر این اساس، رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان امروز (دوشنبه – 19 آبان) با حضور مدال‌آوران طلای سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی جام فجر و سومین دوره مسابقات بین‌المللی آزاد آسیا، مدال‌آوران بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا. کمیته فنی انتخاب و نفرات اعزامی به این رویداد مشخص می شوند.

بر اساس اعلام سازمان تیم های ملی، سعیده نصیری (وزن 46- کیلوگرم)، غزل سلطانی (وزن 49- کیلوگرم)، ناهید کیانی (وزن 53- کیلوگرم)، زهرا شیدایی (وزن 57- کیلوگرم)، نرگس میرنوراللهی (وزن 62- کیلوگرم). ). ))، کوثر آساسه (وزن 67- کیلوگرم) و ملیکا میرحسینی (وزن 73- کیلوگرم) مردان هودی پوش بودند که مجوز حضور در این مراسم را به دست آوردند. تکواندوکار اعزامی با وزن ۷۳+ کیلوگرم هفته آینده مشخص می شود.

مهشید کریمیان، نسترن ولی زاده، عسل صابری، علامه پوشیان و زهرا وطن دوست نیز به عنوان حریفان تمرینی حضور داشتند.

هدایت این نفرات را مهرو کامرانی به عنوان سرمربی و اعظم درستی و راضیه آقاجانپور به عنوان مربی بر عهده دارند.

تمرین افراد اعزامی به اردو از عصر فردا (سه شنبه – 13 آبان) آغاز می شود.

مسابقات جهانی تکواندو آزاد زنان 2021 G4 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.40 امتیاز برای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می گیرد.

دکمه بازگشت به بالا