ورزشی

خط و نشان کشیدن مهدوی‌کیا برای تیم میزبان

به گزارش شفاف، مهدی مهدوی کیا، سرمربی تیم ملی فوتبال امید پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل لبنان در مرحله مقدماتی آسیا، گفت: فکر می کنم بازی خوبی انجام دادیم و شروع خوبی داشتیم. بازی از ابتدا و در کوارتر اول می توانستیم سه گل به ثمر برسانیم.” بیا بازی کنیم همانطور که انتظار می رفت در کوارتر اول به گل رسیدیم. بعد از آن بازی را خیلی خوب مدیریت کردیم. در نیمه دوم به دنبال زدن گل دوم بودیم که یک پنالتی دیگر را از دست دادیم و در نهایت به گل دوم رسیدیم. هدف ما سه امتیاز برای رسیدن به این هدف است.

سرمربی تیم ملی امید درباره عملکرد تیمش گفت: از تیمم راضی هستم. ما خیلی خوب بازی کردیم. ما هر دو قسمت بازی را کنترل می کنیم. بیشتر بازی در اختیار ماست. خوب بازی کردیم و توپ را خوب در اختیار داشتیم. در نهایت هدف ما سه امتیازی بود که به دست آوردیم.

او در آخرین بازی تیمش مقابل تاجیکستان گفت: فکر می کنم بازی بسیار خوبی خواهد بود زیرا تاجیکستان تیم خوبی است. ما واقعا به دنبال شکست تاجیکستان هستیم. فکر می کنم بازی خوبی است زیرا تاجیکستان بازیکنان خوبی دارد. امیدواریم آن بازی را هم ببریم.

تیم ملی فوتبال امید ایران در دومین دیدار مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا موفق شد با نتیجه دو بر صفر لبنان را شکست دهد و همچنان صدرنشین گروه B آسیا باشد.

شاگردان مهدی مهدوی کیا با این برد پس از انجام دو دیدار 6 امتیازی شدند و در آستانه صعود به مرحله بعدی مسابقات قرار دارند.

تیم ملی در اولین دیدار با 4 گل نپال را شکست داد. این تیم در سومین و آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا که روز یکشنبه (8 آبان) در ورزشگاه دوشنبه برگزار می شود، به مصاف تاجیکستان می رود.

این مسابقات در 11 گروه برگزار می شود که 11 تیم برتر به همراه “4 تیم برتر دوم” با ازبکستان (میزبان) در ژوئن 1401 در فینال شرکت خواهند کرد.

برنامه بازی های باقیمانده تیم ملی امید به شرح زیر است:

یکشنبه 30 نوامبر

لبنان – نپال / ساعت 16:00 به وقت محلی (14:30 به وقت تهران) – ورزشگاه دوشنبه

ایران – تاجیکستان / ساعت 19:00 به وقت محلی (17:30 به وقت تهران) – ورزشگاه دوشنبه

دکمه بازگشت به بالا